Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Riccolivo Premium Erken Hasat Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı 750 ml Cam Şişe - Özel Tasarım Kutulu

Ürün Kodu : RICCOLIVO.0008
663,00 TL
Daha Fazla Riccolivo
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
ücretsiz_kargo.jpg (16 KB)
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

banner.jpg (152 KB)

Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı 750 ml - Erken Hasat - Soğuk Sıkım - Terraolivo'da 2022 Prestij Altın Ödülü

LEZZET & KULLANIM: Yüksek polifenol içeriği ve dolayısıyla yüksek antioksidan stabilitesine sahip olması nedeniyle damakta ve boğazda hafif acımtırak ve taze bir lezzet bırakır. Riccolivo Premium %100 Natürel Sızma Zeytinyağı salata, yemek, yemek sosları, marinasyon işlemi ve terbiye hazırlamada kullanılabildiği gibi doğrudan da tüketime uygundur.


%100 NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI: Kaz Dağları’nda yetişen zeytin ağaçlarından olgunlaşmamış fakat yüksek polifenol içeriğinden dolayı antioksidan özelliklere sahip yeşil zeytinler el ile hasat edilir. Yüksek iyotlu deniz esintileri ile zengin ve verimli topraklara sahip olan Kaz Dağları, oksijen oranının en yüksek olduğu noktalardan biri olarak tüm dünyada ünlüdür.


RICCOLIVO SERTİFİKALIDIR: Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı üretiminin her aşaması yüksek kalitemizi korumak ve devam ettirmek için kontrol edilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz bağımsız akredite laboratuvarlar tarafından analiz edilmekte ve onaylanmaktadır.

ÖDÜLLER: Riccolivo Premium Natürel Sızma Zeytinyağı, 2022 Terraolivo Akdeniz Uluslararası Zeytinyağı Yarışması'nda Prestij Altın Ödülü'nü kazanarak uluslararası pazarda kalitesini gösterdi.

Riccolivo %100 Naturel Premium Sızma Zeytinyağı, Kaz Dağı'nın yağmurları ve meltemleriyle olgunlaşan asırlık zeytin ağaçlarının dallarından elde edilir. Kaz Dağları, oksijen seviyesinin en yüksek olduğu noktalardan biri olarak dünyada ünlüdür. Bu topraklar 120 yılı aşkın zeytin ağaçlarına sahiptir ve zeytinyağı üretimi her zaman ana varlık kaynaklarından biri olmuştur. Bölge zeytinyağının sırrı, bölge zeytinlerinin düşük asit seviyesi ve enfes lezzetinden kaynaklanmaktadır. Riccolivo için zeytinler erken hasat mevsiminde ağaçlardan toplanır ve mümkün olan en kısa sürede soğuk pres tesislerine taşınır. Bu nedenle Riccolivo, maksimum %0,8 asitlik seviyesine sahip %100 doğal premium sızma zeytinyağı olarak sınıflandırılır.

Adsız tasarım (8).jpg (119 KB)
Riccolivo için zeytinler erken hasat mevsiminde ağaçlardan toplanır ve mümkün olan en kısa sürede soğuk pres tesislerine taşınır. Bu nedenle Riccolivo, maksimum %0,8 asitlik seviyesine sahip %100 doğal premium sızma zeytinyağı olarak sınıflandırılır.
Adsız tasarım (2).jpg (166 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.