Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Rosebella Derinlemesine Temizlik Seti Gül Özlü Yüz Temizleme Sütü 200 ml ve Rosebella Gül Suyu 250 ml

Ürün Kodu : 2508
196,08 TL
156,86 TL
%20 İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Rosebella Derinlemesine Temizlik Seti Gül Özlü Yüz Temizleme Sütü 200 ml ve Rosebella Gül Suyu 250 ml Bir Arada - Tüm Cilt Tipleri İçin Uygun - Temizleyici ve Tonik Olarak Uygun

ISPARTA CİNSİ GÜLLER: Rosebella, Anadolu topraklarından gelen bir mucizeyi cilt bakım rutininize dahil ediyor. Isparta gülü olarak bilinen gülümüz, gül çeşitlerinin en özelidir. Anadolu'nun Isparta yöresinden gelen "Rosa Damascena" ile mucizeye merhaba deyin! Mucizevi Isparta gülü özleri riboflavin, kalsiyum, potasyum, piridoksin, çinko, lif, demir, magnezyum, A, B3, C, D, E vitaminlerini içerir.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN UYGUN: Kuru, karma, yağlı ve hassas tüm cilt tipleri için uygundur. Cildin pH seviyesini stabilize etme yeteneğine sahiptir.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR: Rosebella ürünleri detaylı dermatolojik testlere tabi tutulmuştur. Ürünlerimiz cildin günlük bakımını hızlı ve eksiksiz tamamlama özelliğine sahiptir.

C VİTAMİNİ VE KOLAJEN İÇERİR: Kolajen, vücuttaki toplam proteinin yaklaşık üçte birini oluşturan önemli bir proteindir. En basit haliyle kolajen vücudumuzdaki bir yapıştırıcı gibidir. Hücre ve dokuların bir arada kalmasını ve vücut yapısının sağlıklı bir şekilde korunmasını sağlar. Yaşla birlikte vücut daha az kolajen üretir. Cildin yapısal bütünlüğü bozulur. Kırışıklıklar oluşur ve eklem kıkırdağı zayıflar. Cilt, bir dış kaynaktan ek kolajene ihtiyaç duymaya başlar. Ürünümüze C vitamini ve kolajen ekleyerek cilt için üst düzey bakım sunan bu yüz kremini geliştirdik.

GÜL ÖZLÜ YÜZ KREMİ: Rosebella Gül Özlü Yüz Kremi içeriğindeki kolajen ve C vitamini ile cilt sağlığınızı iyileştirir. Kolajen, cildin elastikiyetini ve nemini güçlendirmede rol oynar. Kırışıklıkları ve kuruluğu azaltarak cildinizin yaşlanmasını yavaşlatmaya yardımcı olabilir.

KULLANIM: Tüm yaş grupları tarafından kullanılabilir. Günlük olarak kullanabilirsiniz. Etkilerini ilk kullanımdan itibaren göstermeye başlar. Elinize aldığınız 1 veya 2 fındık büyüklüğündeki Rosebella Gül Özlü Yüz Bakım Kremi'ni dairesel masaj hareketleriyle temiz ve kuru cildinize uygulayın. En iyi ve en hızlı sonuçlar için Rosebella cilt bakım serisindeki diğer ürünlerle birlikte kullanın.

Rosebella, Anadolu topraklarından gelen bir mucizeyi cilt bakım rutininize dahil ediyor. Isparta gülü olarak bilinen gülümüz, gül çeşitlerinin en özelidir. Anadolu'nun Isparta yöresinden gelen "Rosa Damascena" ile mucizeye merhaba deyin! Mucizevi Isparta gülü özleri riboflavin, kalsiyum, potasyum, piridoksin, çinko, lif, demir, magnezyum, A, B3, C, D, E vitaminlerini içerir. Kuru, karma, yağlı ve hassas tüm cilt tipleri için uygundur. Cildin pH seviyesini stabilize etme yeteneğine sahiptir. Rosebella ürünleri detaylı dermatolojik testlere tabi tutulmuştur. Ürünlerimiz cildin günlük bakımını hızlı ve eksiksiz tamamlama özelliğine sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.