Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Natürel Sızma Soğuk Sıkım Zeytinyağı 1 L Pet Şişe

Ürün Kodu : THEMILL.0028
523,70 TL
Daha Fazla The Mill
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Extra Virgin Olive Oil Banner (1).jpg (6.69 MB)

The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı 1 L- PET Şişe  Sıkım - Uluslararası Lezzet Enstitüsü 2021/2022/2023 Yılı Üstün 3 Yıldız Lezzet Ödülü


 LEZZET & KULLANIM: Yüksek polifenol içeriği ve dolayısıyla yüksek antioksidan stabilitesine sahip olması nedeniyle damakta ve boğazda hafif acımtırak ve taze bir lezzet bırakır. The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı salata, yemek, yemek sosları, marinasyon işlemi, terbiye hazırlamada kullanılabildiği gibi doğrudan da tüketime uygundur.

 %100 NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI: The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı için zeytinler Ege bölgesi'nden toplanır. Ege Bölgesi'ndeki zeytinler fenolik asit bileşenleri ile süslenmiştir ve E vitamini açısından zengindir. E vitamini antioksidan özellikleriyle bilinir.

IMG_1457.jpg (153 KB)

 HIZLI SOĞUK SIKIM: Üstün kalitede natürel sızma zeytinyağı elde etmek için hasattan sonra zeytinler kısa süre içinde zeytin işleme tesislerine getirilir. Böylece istenmeyen aroma, koku ve bozulmalar önlenmiş olur. The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı’nın üretimi sırasında kimyasal maddeler veya ısıl işlem uygulanmadığı için Vitamin E, Vitamin K ve fenolik bileşikler başta olmak üzere besleyici değeri, orijinal lezzeti ve aroması korunur.

ÖDÜLLER: The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı, Brüksel’de düzenlenen International Taste Institute tarafından 2021, 2022 ve 2023 yıllarında üst üste Üstün 3 Yıldız Lezzet Ödülü’nü kazanmıştır. Bundan dolayı The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı International Taste Institute tarafından 2023 yılında Kristal Ödül'e layık görülmüştür. Uzman jüri üyeleri tarafından The Mill %100 Natürel Sızma Zeytinyağı aroması, keskinliği ve lezzetiyle oldukça beğeni almıştır.
The Mill Award 2022 TR horizontal.jpg (1.66 MB)


The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı, Kuzey Ege Bölgesi'nin antioksidan ve polifenoller açısından zengin zeytin ağaçlarından üretilir. Zeytinler özenle toplanır ve zeytinlerin sağlıklı içeriği korunabilsin diye soğuk sıkım yapılır. The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı, bu bölgedeki zeytinlerin fenolik asit bileşenleri ve antioksidan özelliği ile bilinen E Vitamini açısından zengin olması nedeniyle sağlığınız için oldukça faydalıdır. 


IMG_1634.jpg (117 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.