Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Colombia Supremo Öğütülmüş Kahve 250 g - Ustalıkla Öğütülmüş Kahve Çekirdekleri

Ürün Kodu : 2570
222,40 TL
Daha Fazla The Mill
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Colombia Supremo Öğütülmüş Kahve 250 g - Ustalıkla Kavrulmuş Kahve Çekirdeklerinden - %100 Arabica - Ceviz, Tatlı Şeftali, Kakao Notaları ile Zengin Aroma - Filtre/Kahve Makineleri İçin Uygun

 KAYNAK: The Mill Colombia Supremo Öğütülmüş Kahve, dünyanın en büyük ikinci kahve üretici ülkesi olan Kolombiya'nın kahve çekirdeklerinden üretilir. Kahvenin adındaki “Supremo” tabiri bir bölge ismi değil, daha büyük kahve çekirdekleri için kullanılan isimlendirmedir.

 YÜKSEK İRTİFA: Kahvelerimiz yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinden elde edilir. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşlar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Yüksek rakımda yetişmiş bitkilerden elde edilen kahveler bu yüzden daha leziz ve besleyicidir.

 TÜKETİM: Filtre ve kahve makineleri için uygundur. Her fincan için French press'in içerisine 1 yemek kaşığı (7 g) öğütülmüş kahveyi ve sıcak suyu ekleyip 4-6 dakika bekleyin. Demlenmesine izin verin ve sürenin sonunda filtreyi bastırdıktan sonra kahveyi fincanınıza dökün. Afiyet olsun!

 LEZZETLİ: Kahvemiz hafif ve pürüzsüz içimi, kapağı açıldığında etrafa yayılan muteşem aroması, büyüleyici ceviz, tatlı şeftali, kakao notaları ile kahve severlerin vazgeçilmezdir.

The Mill Colombia Supremo Öğütülmüş Kahve, dünyanın en büyük ikinci kahve üreticisi olan Kolombiya'nın kahve çekirdeklerinden üretilir. Kahvenin adındaki “Supremo” tabiri bir bölge ismi değil, daha büyük kahve çekirdekleri için kullanılan isimlendirmedir. Kahvelerimiz, yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinin tohumlarından yapılır. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşladığı için bitkinin meyveye verdiği lezzet zamanla artar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Kahvemiz ağızda hafif ve pürüzsüz bir his bırakır. Kapak açıldığında etrafa yayılan aroması, büyüleyici ceviz, tatlı şeftali, kakao notaları ile kahve severlerin vazgeçilmez lezzetidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.