Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Ethiopia Sidamo Çekirdek Kahve 250 gr

Ürün Kodu : THEMILL.0201
205,80 TL
Daha Fazla The Mill
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Ethiopia Sidamo Çekirdek Kahve 250 gr - Ustalıkla Kavrulmuş Bütün Kahve Çekirdeği Arabica - Çikolata ve Kırmızı Meyve Notaları ile Zengin Aroma - Filtre ve Kahve Makinelerine Uygun

KAYNAK: The Mill Ethiopia Sidamo Çekirdek Kahve, Sidamo çevresinde yetiştirilir. Sidamo, kahvenin anavatanı olan Etiyopya'nın kahve üretiminde en önde gelen bölgelerinden biridir.

YÜKSEK İRTİFA: Kahvelerimiz yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinden elde edilir. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşlar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Yüksek rakımda yetişmiş bitkilerden elde edilen kahveler bu yüzden daha leziz ve besleyicidir.

TÜKETİM: Filtre ve kahve makineleri için uygundur. French press ile filtre kahve demlemek için: önce kahve çekirdeklerinizi ev tipi bir öğütücü ile öğütün. Daha sonra 1 gram iri çekilmiş filtre kahve için 17 ml su kaynatın. French press'in içerisine kahveyi ve suyu ekleyip 4-6 dakika bekleyin. Demlenmesine izin verin ve sürenin sonunda filtreyi bastırdıktan sonra kahveyi fincanınıza dökün. Afiyet olsun!

LEZZETLİ: Sidamo kahvesi içimi yumuşaktır. Damakta çikolata, kırmızı meyve, böğürtlen ve ahududu tadı bırakıyor.

DAHA TAZE: Kahvenin en taze hali, ilk öğütüldüğü andır. Ev tipi bir öğütücü alır ve kahvenizi içmeden hemen önce öğütürseniz, tadına ve aromasına doyamazsınız.

The Mill Etiyopya Sidamo Çekirdek Kahve, Sidamo çevresinde yetiştirilir. Sidamo, kahvenin anavatanı olan Etiyopya'nın kahve üretiminde en önde gelen bölgelerinden biridir. Kahvelerimiz, yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinin tohumlarından yapılır. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşladığı için bitkinin meyveye verdiği lezzet zamanla artar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Sidamo kahvesi içimi yumuşaktır, damakta çikolata, kırmızı meyveler, böğürtlen ve ahududu tadı bırakır.

Ethiopia Sidamo

Sidamo, kahvenin anavatanı olan Etiyopya’nın, kahve üretimiyle en fazla öne çıkmış bölgelerinden biridir. Bu bölgede kahve yaklaşık 2000 metre yükseklikte yetişir. Kahve bitkisinde, rakım arttıkça büyüme hızı da yavaşladığı için, bitkinin meyveye verdiği lezzet de kat be kat artar.

Sidamo kahvesinin içimi yumuşaktır; damakta çikolata, kırmızı meyve, böğürtlen ve ahududu tadı bırakır.

Orijin Sidamo, Ethiopia
Cinsi Arabica
Notalar Çikolata, kırmızı meyve, böğürtlen ve ahududu
Kullanım Filtre, Espresso
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.