Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Ethiopia Yirgacheffe Çekirdek Kahve 250 gr

Ürün Kodu : THEMILL.0202
184,70 TL
Daha Fazla The Mill
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Ethiopia Yirgacheffe Çekirdek Kahve 250 g - Ustalıkla Kavrulmuş Bütün Kahve Çekirdeği -  Narenciyeyi Hatırlatan Pürüzsüz Lezzet - Filtre ve Diğer Kahve Makinelerine Uygun

KAYNAK: The Mill Ethiopia Yirgacheffe Çekirdek Kahve, Etiyopya'nın Yirga Cheffe şehri çevresinde yetiştirilir. Etiyopya, dünyanın en iyi kahve üreten ülkelerinden biridir.

YÜKSEK İRTİFA: Kahvelerimiz yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinden elde edilir. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşlar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Yüksek rakımda yetişmiş bitkilerden elde edilen kahveler bu yüzden daha leziz ve besleyicidir.

TÜKETİM: Filtre ve kahve makineleri için uygundur. French press ile filtre kahve demlemek için: önce kahve çekirdeklerinizi ev tipi bir öğütücü ile öğütün. Daha sonra 1 gram iri çekilmiş filtre kahve için 17 ml su kaynatın. French press'in içerisine kahveyi ve suyu ekleyip 4-6 dakika bekleyin. Demlenmesine izin verin ve sürenin sonunda filtreyi bastırdıktan sonra kahveyi fincanınıza dökün. Afiyet olsun!

LEZZETLİ: Narenciye meyvelerini andıran lezzetli ve pürüzsüz bir tada sahiptir ve ağızda içim sonrası acı bir tat bırakmaz.

DAHA TAZE: Kahvenin en taze hali, ilk öğütüldüğü andır. Ev tipi bir öğütücü alır ve kahvenizi içmeden hemen önce öğütürseniz, tadına ve aromasına doyamazsınız.

The Mill Etiyopya Yirgacheffee Çekirdek Kahve, Etiyopya'nın Yirga Cheffee şehri çevresinde yetiştirilmektedir. Etiyopya, dünyanın en iyi kahve üreten ülkelerinden biridir. Kahvelerimiz, yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinin tohumlarından yapılır. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşladığı için bitkinin meyveye verdiği lezzet zamanla artar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. The Mill Etiyopya Yirgacheffee Çekirdek Kahve, narenciye meyvelerini andıran lezzetli pürüzsüz bir tada sahiptir ve acı bir tat bırakmaz.

Ethiopia Yirgacheffe

Ethiopia Yirgacheffe kahve, Etiyopya’nın Yirga Cheffe şehri çevresinde yetişir. Yüksek rakım, kahvenin büyüme hızını yavaşlatır. Bu durum kahve ağacına, kahveye besin vermesi ve en iyi lezzetleri geliştirmesi için ek süre sağlar.

Turunçgillerin tadını andıran bir tada sahiptir.

Orijin Yirga Cheffe, Ethiopia
Cinsi Arabica
Notalar Turunçgiller
Kullanım Filtre, Espresso
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.