Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Guatemala Huehuetenango Öğütülmüş Kahve 250 g - Ustalıkla Öğütülmüş Kahve Çekirdekleri

Ürün Kodu : 2568
222,40 TL
Daha Fazla The Mill
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Guatemala Huehuetenango Öğütülmüş Kahve 250 g - Ustalıkla Kavrulmuş Kahve Çekirdeklerinden - %100 Arabica - Karamel Notaları ile Zengin Aroma - Filtre/Kahve Makineleri İçin Uygun

 KAYNAK: Huehuetenango, Guatemala'nın volkanik olmayan üç bölgesinden biridir. Guatemala'da kahve yetiştirilen bölgeler arasında en yüksek ve en kurak olan yerlerden biri Huehuetenango'dur. Kahve yetiştirmek için en ideal coğrafyalardan biridir.

 YÜKSEK İRTİFA: Kahvelerimiz yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinden elde edilir. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşlar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Yüksek rakımda yetişmiş bitkilerden elde edilen kahveler bu yüzden daha leziz ve besleyicidir.

 TÜKETİM: Filtre ve kahve makineleri için uygundur. Her fincan için French press'in içerisine 1 yemek kaşığı (7 g) öğütülmüş kahveyi ve sıcak suyu ekleyip 4-6 dakika bekleyin. Demlenmesine izin verin ve sürenin sonunda filtreyi bastırdıktan sonra kahveyi fincanınıza dökün. Afiyet olsun!

 LEZZETLİ: Karamel notalarına sahip bu kahve, aromalı kahvelerden hoşlanan kahve severlerin vazgeçilmezidir.

The Mill Huehuetenango Öğütülmüş Kahve, Huehuetenango'dan gelir. Huehuetenango, Guatemala'nın volkanik olmayan üç bölgesinden biridir. Kahve yetiştirilen bölgeler arasında en yüksek ve en kurak coğrayfa olan Huehuetenango Bölge'si, kahve yetiştirmek için en ideal bölgelerden biridir. Kahvelerimiz, yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinin tohumlarından yapılır. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşladığı için bitkinin meyveye verdiği lezzet zamanla artar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Karamel notalarına sahip bu kahve, aromalı kahvelerden hoşlanan kahve severlerin vazgeçilmezidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.