Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Gurme Acı Biber Salçası 320 gr Cam Kavanoz

Ürün Kodu : THEMILL.0206
135,50 TL
81,30 TL
%40 İndirim
Daha Fazla The Mill
Daha Fazla Gurme Ürün
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Gourmet Hot Pepper Paste Concept 5 (1).jpg (804 KB)

The Mill Acı Biber Salçası 320 g Cam   Pastörize 

KULLANIM: The Mill Gurme Acı Biber Salçası her çeşit yemek içinde tüketilebilir. Ayrıca sos olarak makarna ve pizzada kullanılabileceği gibi, hamur işleri ve atıştırmalıklara eklenerek tüketilebilir. The Mill Gurme Acı Biber Salçası tüketime hazır ürün grubundan olduğu için, her yerde ve her zaman servis edilebilir.


DOĞAL & SAĞLIKLI: The Mill Gurme Acı Biber Salçası, yapay tatlandırıcı, koruyucu ya da kimyasal madde içermeyen, bahçeden özenle toplanan kapya biberlerinin doğal olarak işlenmesi ile üretilmektedir. Biberler hijyenik koşullar altında ezilerek öğütülür ve sürülebilir forma gelene kadar kurutulur. Daha sonra üründe pastörizasyon işlemi gerçekleştirilir, böylece raf ömrü boyunca ürünün lezzetinde ve tadında bir değişiklik meydana gelmez.

GURMELER VE VEGANLAR İÇİN İDEAL: Sadece acı kırmızı kapya biber ve tuz içerdiğinden dolayı vejeteryanlar ve veganlar güven içinde biber salçamızı tüketebilir.

KALİTE: The Mill Gurme Acı Biber Salçası özenle seçilen acı kapya biberlerinden elde edilmektedir. Biberler hijyenik koşullar altında ezilerek öğütülür ve sürülebilir forma gelene kadar kurutulur. The Mill Gurme Acı Biber Salçası herhangi bir kıvam arttırıcı, renklendirici veya yapay tatlandırıcı içermez.

shutterstock_2167067549 (1).jpg (205 KB)


The Mill Gurme Acı Biber Salçası, elle toplanan bahçe biberleri ile doğal süreçlerde üretilir ve kimyasal, koruyucu, yapay renklendirici ve aroma içermez. Raf ömrü boyunca besin değerlerini koruması için pastörize edilir. The Mill Gurme Acı Biber Salçası, potasyumun yanı sıra A, B ve E vitamini içerir. Turunçgillerin sahip olduğu C vitamini oranından daha fazla C vitaminine sahiptir. The Mill Gurme Acı Biber Salçası tüm öğünlerinizde tüketilebilirsiniz. Makarnanız, pizzanız için soslar hazırlayabilir, tüm hamur işlerine ve atıştırmalıklara ekleyebilirsiniz. Köfte, kuru dolma (farci), ceviz ezmesi gibi yöresel lezzetlerde de kullanılabilir. Ürünümüz kullanıma hazır olduğu için istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde servis edebilir ve yiyebilirsiniz. Sağlıklı bir ofis atıştırması veya barbekü partisi için lezzetli bir sandviç sosudur.

shutterstock_2292821155.jpg (290 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.