Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Gurme Acuka Acı Kahvaltılık 320 g Cam Kavanoz

Ürün Kodu : THEMILL.0113
162,60 TL
138,21 TL
%15 İndirim
Daha Fazla The Mill
Daha Fazla Gurme Ürün
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Gurme Acuka Acı Kahvaltılık 320 g Cam Kavanoz - Domates ve Acı Biber Salçası, Sarımsak, Baharat, Ceviz ve Zeytinyağı İçerikli - Kahvaltı ve Hamur İşleri İçin Uygun - Doğal - Pastörize

ÜRETİM: Taze yaz domatesleri ve etli kapya biberleri özenle seçilir ve yüksek hijyen koşulları altında salça haline getirilir. The Mill uzman ekipleri tarafından hazırlanan cevizler, doğal nar ekşisi, taze sarımsak ve baharat karışımı ile harmanlanır. Son olarak bu karışım zeytinyağında bekletilir.

KULLANIMI: The Mill Gurme Acuka, kokusu ve eşsiz tadı ile sizi kahvaltı sofralarınızda bekliyor. Yoğun kıvamından dolayı ekmek ve cipslerin üzerine sürülerek tüketime çok uygundur. Acukayla makarna ve pizzalarınız için soslar hazırlayabilir, acukayı hamur işlerinize lezzet arttırıcı olarak ekleyebilirsiniz.


VEGANLAR İÇİN İDEAL: The Mill Gurme Acuka, domates salçası, acı biber salçası, sarımsak, baharatlar, ceviz ve doğal zeytinyağının en doğal birleşimidir. The Mill Gurme Acuka'nın meşhur acılığı, doğal içeriklerinden gelir ve ürünümüz vejetaryenler ve veganlar için oldukça uygundur.


KALİTE: Ürünümüz herhangi bir kıvam arttırıcı, yapay tatlandırıcı veya renklendirici içermez.

Taze yazlık domatesler ve etli acı kapya biberler özenle seçilir ve yüksek hijyenik koşullarda salça haline getirilir. The Mill uzman ekipleri tarafından hazırlanan cevizler, doğal nar ekşisi, taze sarımsak ve baharat karışımı ile harmanlanıyor. Son olarak tüm bu karışımlar zeytinyağında karıştırılarak The Mill Gurme Acuka'ya dönüşüyor. The Mill Gurme Acuka; salça, acı biber salçası, sarımsak, baharat, ceviz ve doğal zeytinyağının en doğal birleşimidir. The Mill Gurme Acuka'nın meşhur acılığı, doğal bitki bazlı içeriklerinden gelir ve vejetaryenler ve veganlar için uygundur

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.