Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası 320 gr Cam Kavanoz

Ürün Kodu : THEMILL.0205
125,40 TL
75,24 TL
%40 İndirim
Daha Fazla The Mill
Daha Fazla Gurme Ürün
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası 320 g Cam Kavanoz - Kimyasal İçermez - Pişirmeye Uygun - Doğal Olarak İşlenmiş - Lezzet Arttırıcı - Pastörize - Veganlara Uygun - Vitamince Zengin

KULLANIM: The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası'nı tüm öğünlerinizde tüketebilirsiniz. Makarnanız, pizzanız için soslar hazırlayabilir, tüm hamur işlerine ve atıştırmalıklara ekleyebilirsiniz. Köfte, kuru dolma, ceviz ezmesi gibi yöresel lezzetlerde de kullanılabilir. Ürünümüz kullanıma hazır olduğu için istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde servis edebilirsiniz. Ürünümüzle, sağlıklı bir ofis atıştırması için sandviçler hazırlayabilir veya barbekü partilerinde etlerinize lezzetli soslar hazırlayabilirsiniz.

DOĞAL VE SAĞLIKLI: The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası, elle toplanmış bahçe domatesleri ile doğal süreçlerde üretilir ve  aroma içermez. Raf ömrü boyunca besin değerlerini koruması için pastörize edilir.

VEGANLAR İÇİN İDEAL: Sadece güneşte kurutulmuş domates ve eser miktarda tuz ile hazırlanan bu vegan dostu salçayı, vejetaryenler ve veganlar hiç tereddüt etmeden tüketebilirler.

KALİTE: The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası özenle seçilmiş domateslerden yapılmıştır. Domatesler yüksek hijyenik koşulları altında ezilip, tuzla öğütülür ve salça haline gelmesi için kurumaya bırakılır. The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası yapay tatlandırıcı, renklendirici veya kıvam arttırıcı içermez.

The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası, elle toplanmış bahçe domatesleri ile doğal işlemlerle üretilir ve kimyasal, koruyucu, yapay renklendirici ve aroma içermez. Raf ömrü boyunca besin değerlerini koruması için pastörize edilir. The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası özenle seçilmiş domateslerden yapılır. Domatesler yüksek hijyenik koşullarda ezilip tuzla öğütülür ve salça haline gelmesi için kurumaya bırakılır. The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası herhangi bir yapay aroma, renklendirici veya kıvam arttırıcı içermez. The Mill Gurme Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası tüm öğünlerinizde tüketilebilir. Makarnanız, pizzanız için soslar hazırlayabilir, tüm hamur işlerine ve atıştırmalıklara ekleyebilirsiniz. Köfte, kuru dolma, ceviz ezmesi gibi yöresel lezzetlerde de kullanılabilir. Ürünümüz kullanıma hazır olduğu için istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde servis edebilir ve yiyebilirsiniz. Sağlıklı bir ofis atıştırması veya barbekü partisi için lezzetli bir sandviç sosudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.