Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin 730 gr Cam Kavanoz

Ürün Kodu : THEMILL.0108
159,40 TL
111,58 TL
%30 İndirim
Daha Fazla The Mill
Daha Fazla Gurme Ürün
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı
The Mill Gourmet Black Kalamata Olives Concept 3 (6).JPG (4.89 MB)

The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin 730 g Cam Kavanoz - Çekirdekli 

İŞLEME METODU: The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i, Kalamata usülü işleme yöntemiyle üretilmiştir. Kalamata usulü ile işlenen zeytinler daha asidik ve ekşimsi tada sahiptir.

KALİTE: The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i herhangi koruyucu veya katkı maddesi içermemektedir. Olgunlaşan zeytinler, özel zeytin havuzlarında bekletilir, daha sonra herhangi bir kimyasal ilave edilmeden hijyenik koşullar altında paketlenir.

AROMA & KULLANIM: The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i, Kalamata usulü işleme yöntemi ile karakteristik bir lezzete sahip olur. Dünyanın en seçkin lezzetlerinden biri olarak kabul edilen Kalamata zeytinleri ile yemek kültürünüze özel bir yorum katabilirsiniz. The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytini'ni kahvaltıda, salatalarda, sandviçlerde veya ara öğün olarak atıştırmalıklarınızın yanında tüketebilirsiniz. Veganlar için uygundur.

YARARLARI: The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i yüksek miktarda vitamin ve mineral içermektedir. Vitamin A, D ve E’yi içeren Kalamata zeytini, ayrıca kalsiyum, demir, sodyum ve magnezyum gibi mineralleri de içererek, en kıymetli zeytin çeşitlerinden biri olarak adlandırılabilir.

DOĞAL: The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i hijyenik koşullar altında doğal olarak üretildiği için içerisindeki vitaminleri, mineralleri ve antioksidan özelliğini korumaktadır.

The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i, Kalamata usulü işleme yöntemiyle üretilmiştir. Kalamata usulü ile işlenen zeytinler daha asidik ve ekşimsi tada sahiptir. The Mill Gurme Siyah Kalamata Zeytin'i, hiçbir koruyucu veya katkı maddesi içermez. Zeytinler dallarında olgunlaştıktan sonra toplanarak özel zeytin havuzlarında bir süre bekletilir. Daha sonra hiçbir kimyasal eklenmeden sizin için paketlenir. Yüksek hijyenik koşullarda üretilip, özenle ve sevgiyle sofralarınıza ulaştırılır. Yüksek düzeyde vitamin ve mineral içerir. Kalsiyum, demir, sodyum, magnezyum gibi minerallerin yanı sıra A, D ve E vitaminleri açısından da zengindir. Zengin içeriği ve yüksek besin değeri ile en değerli zeytin çeşididir.

20231015132756_IMG_3677 (2).jpg (4.98 MB)20231015135050_IMG_3799 (2).jpg (726 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.