Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Kenya Natural Öğütülmüş Kahve 250 g - Ustalıkla Öğütülmüş Kahve Çekirdekleri

Ürün Kodu : 2571
199,80 TL
Daha Fazla The Mill
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Kenya Natural Öğütülmüş Kahve 250 g - Ustalıkla Kavrulmuş Kahve Çekirdeklerinden - %100 Arabica - Limon Notaları Zengin Aroma - Filtre/Kahve Makinelerine Uygun

 KAYNAK: The Mill Kenya Natural Öğütülmüş Kahve, ağaçlarda olgunlaşan ve kendiliğinden düşen kahve meyvelerinin toplanmasıyla üretilir. Kenya, deniz seviyesinden 1.500-1.600 metre yükseklikte ve doğrudan Ekvator'da bulunduğundan kahve yetiştirmek için harika bir bölgedir.

 YÜKSEK İRTİFA: Kahvelerimiz yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinden elde edilir. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşlar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Yüksek rakımda yetişmiş bitkilerden elde edilen kahveler bu yüzden daha leziz ve besleyicidir.

 TÜKETİM: Filtre ve kahve makineleri için uygundur. Her fincan için French press'in içerisine 1 yemek kaşığı (7 g) öğütülmüş kahveyi ve sıcak suyu ekleyip 4-6 dakika bekleyin. Demlenmesine izin verin ve sürenin sonunda filtreyi bastırdıktan sonra kahveyi fincanınıza dökün. Afiyet olsun!

 LEZZETLİ: Kenya'da yetişen kahvemizde limon, misket limonu ve mango notaları lezzetli bir asidite ile yoğun bir şekilde kendini gösteriyor.

The Mill Kenya Natural Öğütülmüş Kahve, ağaçlarda olgunlaşan ve kendiliğinden yere düşen kahve meyvelerinin toplanmasıyla üretilir. Kenya, deniz seviyesinden 1.500-1.600 metre yükseklikte ve doğrudan Ekvator'da bulunan kahve yetiştimek için harika bir bölgedir. Kahvelerimiz, yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinin tohumlarından yapılır. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşladığı için bitkinin meyveye verdiği lezzet zamanla artar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Kenya'da yetişen kahve çekirdeklerinde limon, misket limonu ve mango notaları lezzetli asitliği ile yoğun bir şekilde kendini gösteriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.