Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Üzüm Pekmezi 375 gr Cam Kavanoz

Ürün Kodu : THEMILL.0235
92,20 TL
Daha Fazla The Mill
Daha Fazla Tahin & Pekmez
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Üzüm Pekmezi 375 gr Cam Kavanoz - Helal - Vegan - Doğal Olarak İşlenmiş - Atıştırmalık ve Kahvaltı İçin İdeal - Tahinle Tüketilebilir - Demir, Vitamin ve Enerji Kaynağı - Lezzetli 

ÜZÜM PEKMEZİ: The Mill Üzüm Pekmezi sadece üzümden üretilmektedir. Hiçbir katkı maddesi içermez, içerdiği şeker üzümün doğal olarak sahip olduğu şekerdir.

KULLANIM: Tahin ve pekmez genelde birlikte tüketilir. The Mill Üzüm Pekmezi'ni The Mill Tahin ile karıştırarak siz de harika bir tat elde edin. Bunun yanında, günde bir kaşık tüketerek pekmezin sağlığa faydalı içeriğinden yararlanabilirsiniz. Kan şekerinin dengesiz bir şekilde inip çıkmasına neden olan rafine şeker yerine tatlandırıcı olarak kullanabilir, tatlılarınıza lezzet katabilirsiniz.

SAĞLIKLI: Pekmezin besin değerleri, yapıldığı meyveye göre değişkenlik göstermekle birlikte, yüksek şeker, dolayısıyla karbonhidrat içeriği ile iyi bir enerji kaynağıdır. B1, B2 vitaminleri ve çeşitli mineral maddeler içerir. Pekmez özellikle günlük kalsiyum, potasyum ve magnezyum gereksiniminin büyük bir kısmını karşılamaktadır.

KULLANIM: Ağzı kapalı bir kap içerisinde güneş ışığından uzak bir yerde ve oda ısısında saklanmalıdır.

The Mill Üzüm Pekmezi sadece üzümden yapılır. The Mill, üzümleri yüksek hijyenik koşullarda ezerek The Mill Üzüm Pekmezi'ni üretti. The Mill Üzüm Pekmezi, şekere mükemmel ve sağlıklı bir alternatiftir. Soslar, tatlılar, atıştırmalıklar ve ekmek arası olarak kullanıma uygundur. Tahin ve pekmez genellikle birlikte tüketilir. Tahin ve pekmezi karıştırarak harika bir tat elde edebilirsiniz. The Mill Üzüm Pekmezi hiçbir katkı, kıvam arttırıcı veya tatlandırıcı içermez. The Mill Üzüm Pekmezi %100 üzümden yapıldığından vegan ve vejetaryen yemekleri için uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.