Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Artizan Seri Bentonit ve Kaolin Killi Sabun 100 g x 3 Adet

Ürün Kodu : THESOAP.0231
198,70 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla Artizan Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

 The Soap Factory Artizan Seri Bentonit ve Kaolin Killi Sabun 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g) - Yağlı Ciltler İçin - Fazla Yağı Giderir - Sebum Dengesini Korur - Canlı Bir Cilt İçin - Soğuk Sıkım Sabun

CİLT BAKIM ÜRÜNLERİNDEKİ KİLLER: Muhteşem temizleme ve arındırma özellikleriyle bilinen killer, yüzyıllardır farklı sebeplerden dolayı kullanılmaktadır. Her kilin farklı özelliği olsa da, killer fazla yağı emme özellikleri nedeniyle yaygın olarak cilt bakım ürünlerinde kullanılır. Kil cilde uygulandığında ciltteki fazla yağı emerek cildi temizler.

BENTONİT KİLİ: Bentonit kili kalsiyum, magnezyum, silika, sodyum, bakır, demir ve potasyum gibi mineraller açısından zengindir. Bentonit emici bir kildir ve cilt kirini ve ciltteki fazla yağı hızlı bir şekilde emer. Özellikle yağlı, akneye meyilli ciltler için tavsiye edilir, peeling özelliği vardır ve gözeneklerin ve siyah noktaların görünümünün azalmasına yardımcı olur.

KAOLİN KİLİ: Tüm killerin en hafifidir ve hassas cilde sahip kişiler için uygundur. Cilde zarar vermeden fazla yağın ciltten atılmasına yardımcı olur. Cildi aydınlatmaya yardımcı olur, ciltteki kan dolaşımını uyarır. Nazik bir şekilde peeling ve temizlik sağlayabilen büyük partiküllere sahiptir.

%100 DOĞAL VE EL YAPIMI: The Soap Factory Artizan Seri Bentonit ve Kaolin Kili Sabun %100 el yapımı ve doğaldır. 

KULLANIM: Cildin ne kadar yağlı olduğuna bağlı olarak her gün veya gün aşırı kullanılabilir. Sabunu elinizde köpürtün ve dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın. Ardından bol su ile durulayın. Cildinizi iyi bir nemlendirici ile nemlendirin.

SOĞUK PROSES: The Soap Factory Artizan Seri Bentonit ve Kaolin Kili Sabun soğuk sıkım yağlarla üretilip elde kesilmektedir. Bu yöntemle sabundaki saf bitkisel yağlar ve doğal gliserin korunmuş olur. İçeriğindeki vitamin ve mineraller korunmuştur. Sabunumuz ciltte kuruma yapmaz.

ÇEVRE DOSTU: Çevreye ve hayvan haklarına saygı bir numaralı önceliğimizdir, tesislerimizde ve üretimin her adımında buna büyük önem veriyoruz. Üretimde doğal ve bitkisel malzemeler kullanıldığı için tesislerin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimin ilk aşamasından kullanım anına kadar herkes için fayda ilk sırada yer almaktadır.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN: The Soap Factory Artizan Seri Bentonit ve Kaolin Kili Sabun normal, kuru, yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

ÖZEL TASARIM: Özel tasarımları ile göz dolduran Artizan Sabunlar birbirinden estetik seçenekler sunuyor. Özenli tasarımları sayesinde bu sabunlar kullanılmadıklarında hoş bir dekorasyon etkisi yaratır.

The Soap Factory Artizan Seri Bentonit ve Kaolin Killi Sabun %100 doğal ve el yapımıdır. Bentonit kili, kalsiyum, magnezyum, silika, sodyum, bakır, demir ve potasyum gibi mineraller açısından zengindir. Bentonit çok absorbe edici bir kildir ve çoğu cilt kirini ve fazla yağını absorbe etmek için iyi çalışır. Özellikle yağlı, akneye meyilli ciltler için tavsiye edilir, peeling özelliği vardır ve gözeneklerin ve siyah noktaların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Kaolin kili tüm killerin en hafifidir ve hassas cilde sahip kişiler için uygundur. Cilde zarar vermeden yağların dışarı çıkmasına yardımcı olur. Cildi aydınlatmaya yardımcı olarak cildin kan dolaşımını uyarır. Nazik bir şekilde peeling ve temizlik sağlayabilen daha büyük bir parçacıklı boyuta sahiptir.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.