Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Artizan Seri Kolajen-C Vitamini Sabun 100 g x 3 Adet

Ürün Kodu : THESOAP.0234
187,92 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla Artizan Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Artizan Seri Kolajen-C Vitamini Sabun 100 g x 3 Adet (Toplam 300 gr) - Cilde Yoğun Bakım Sağlar - Daha Parlak Bir Cilt İçin - Özel Tasarım - Soğuk Proses Sabun

KOLAJEN-C VİTAMİNİ SABUNU: Kolajen, cildi genç ve sağlıklı tutan en önemli proteindir. Ancak yaşlandıkça vücudumuzun kolajen üretimi yavaşlar. Cilt, dış bir kaynaktan ek kolajene ihtiyaç duymaya başlar. Kolajene, C vitamini ekleyerek cilt için üst düzey bakım sunan bu sabunu geliştirdik. Kolajen ve C Vitaminli sabunumuz cilt hücrelerini yeniler ve kırışıklık oluşumunu engeller.

DOĞAL MAKYAJ TEMİZLEYİCİ:The Soap Factory Artizan Seri Kolajen C Vitamini Sabunu günlük cilt temizliği için önerilen sabunlardan biridir. Makyaj kalıntıları da dahil olmak üzere ciltteki tüm yağ ve kiri temizler.

FAYDALARI: İçeriğindeki kolajen, yaşlanma belirtileriyle savaşmaya yardımcı olur. Temizleme sırasında kolajen cilde nüfuz ederek bir yapı taşı görevi görür. Azalan kolajen seviyesinin artmasına yardımcı olur. Cilt elastikiyetini artırır. Cilt bariyeri daha güçlü ve UV ışınları gibi zararlı maddelere karşı daha dirençli hale gelir. C vitamini cilde parlak bir görünüm kazandırır.

KULLANIM: Tüm cilt tipleri için uygundur. Çok kuru ve hassas ciltlerde de kullanılabilir. Sık kullanım için uygundur. Cildi tahriş etmez. Sabunu elinizde köpürtün. Bu köpükle yüzünüze masaj yapın. Ardından bol su ile durulayın. Cildinizi iyi bir nemlendirici ile nemlendirin. Saçınızı köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın.

SOĞUK PROSES: The Soap Factory Artizan Seri Kolajen C Vitamini Sabunu soğuk sıkım yağlarla üretilip elde kesilmektedir. Bu yöntemle sabundaki saf bitkisel yağlar ve doğal gliserin korunmuş olur. İçeriğindeki vitamin ve mineraller korunmuştur. Sabunumuz diğer sabun çeşitleri gibi ciltte kuruma yapmaz.

ÖZEL TASARIM: Özel tasarımları ile göz dolduran Artizan Sabunlar birbirinden estetik seçenekler sunuyor. Özenli tasarımları sayesinde bu sabunlar kullanılmadıklarında hoş bir dekorasyon etkisi yaratır.

Kolajen, cildi genç ve sağlıklı tutan en önemli proteindir. Ancak yaşlandıkça vücudumuzun kolajen üretimi yavaşlar. Cilt, bir dış kaynaktan ek kolajene ihtiyaç duymaya başlar. Kolajene C vitamini ekleyerek cilt için üst düzey bakım sunan bu sabunu geliştirdik. Kolajen ve C Vitaminli sabunumuz cilt hücrelerini yeniler. Günlük cilt temizliği için önerilen sabunlardan biridir. Makyaj kalıntıları da dahil olmak üzere ciltteki tüm yağ ve kiri temizler. %100 el yapımı ve doğaldır.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.