Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Artizan Seri Portakal-Kahve-Paçuli Sabun 100 g x 3 Adet

Ürün Kodu : THESOAP.0232
198,70 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla Artizan Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Artizan Seri Portakal-Kahve-Paçuli Sabun 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g) - Masaj Etkisi - Ciltteki Fazla Yağı Giderir - Cilt Altındaki Birikmiş Kirleri Giderir

PORTAKAL-KAHVE-PAÇULİ: The Soap Factory Portakal-Kahve-Paçuli Sabunu, yağ yakıcı özelliğe sahip portakal yağı, paçuli yağı ve kahve telvesi ile hazırlanır ve selülitli görünümden kurtulmanıza yardmcı olur. Oluşan köpüklerle selülitli bölgeleri 5 dakika ovduğunuzda, sabun etkisini göstermeye başlar ve portakal kabuğu görünümünün kaybolması için ilk adımı atmış olursunuz.

SOĞUK PROSES: The Soap Factory Artizan Seri Portakal-Kahve-Paçuli sabunumuz soğuk sıkım yağlarla üretilip elde kesilmektedir. Bu yöntemle sabundaki saf bitkisel yağlar ve doğal gliserin korunmuş olur. İçeriğindeki vitamin ve mineraller korunmuştur. Sabunumuz ciltte kuruma yapmaz.

 EL YAPIMI: The Soap Factory Artizan Seri Portakal-Kahve-Paçuli Sabunu %100 doğal ve el yapımıdır.

FAYDALARI: Cildin pH seviyesini dengeler. Kol, bacak, kalça ve karın bölgesindeki portakal kabuğu görünümünün giderilmesine yardımcı olur. Portakal kokusu bedeni ve ruhu rahatlatır. Ürün içeriğinde bulunan türk kahvesi cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir.

KULLANIM: Cildin ne kadar yağlı olduğuna bağlı olarak her gün veya gün aşırı kullanılabilir. Sabunu elinizde köpürtün ve dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın. Ardından bol su ile durulayın. Cildinizi iyi bir nemlendirici ile nemlendirin.

ÇEVRE DOSTU: Çevreye ve hayvan haklarına saygı bir numaralı önceliğimizdir, tesislerimizde ve üretimin her adımında buna büyük önem veriyoruz. Üretimde doğal ve bitkisel malzemeler kullanıldığı için tesislerin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimin ilk aşamasından kullanım anına kadar herkes için fayda ilk sırada yer almaktadır.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN: The Soap Factory Artizan Seri Portakal-Kahve-Paçuli sabunu normal, kuru, yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

ÖZEL TASARIM: Özel tasarımları ile göz dolduran Artizan Sabunlar birbirinden estetik seçenekler sunuyor. Özenli tasarımları sayesinde bu sabunlar kullanılmadıklarında hoş bir dekorasyon etkisi yaratır.

The Soap Factory Artizan Seri Portakal-Kahve-Paçuli Sabunu, yağ yakan portakal yağı, paçuli yağı ve kahve telvesi ile hazırlanır ve selülitten kurtulmanıza yardımcı olur. Oluşan köpüklerle selülitli bölgeleri 5 dakika ovduğunuzda, sabunun etkisini göstermesi ve portakal kabuğu görünümünün kaybolması için ilk adımı atmış olacaksınız. Normal, kuru, yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.