Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Artizan Seri Üzüm Çekirdeği-E Vitamini Sabunu 100 g x 3 Adet

Ürün Kodu : THESOAP.0233
198,70 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla Artizan Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Artizan Seri Üzüm Çekirdeği-E Vitamini Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g) - Cildi Besler ve Yeniler - Tam Bakım Sağlar - Özel Tasarım - Soğuk Proses Sabun

ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ-E VİTAMİNİ: Üzüm çekirdeği tıp literatüründe antioksidan etkisiyle sıklıkla anılır. Bu nedenle, iyi bir cilt temizleyicisidir. Bol miktarda E vitamini içerir. E vitamini cildin temel ihtiyaçlarından biridir. Üzüm çekirdeği yağındaki E vitamini, zeytinyağının içeriğindeki E Vitamininin neredeyse iki katıdır.

SAÇ BAKIMI: Üzüm çekirdeği yağı saçları güçlendirir. Ayrıca içeriğindeki E Vitamini ve linoleik asit sayesinde saçların uzamasına da katkı sağlar. Sabundan olabildiğince fazla etki elde edebilmek için ürüne ekstra E vitamini ekledik. Saç bakımında harika sonuçlar veren bu sabun, en pahalı saç şampuanlarına rakip olacak kadar etkili!

EL YAPIMI: The Soap Factory Artizan Seri Üzüm Çekirdeği-E Vitamini Sabunu %100 doğal ve el yapımıdır.

FAYDALARI: Cildin pH seviyesini dengeler. Yüksek düzeyde E Vitamini ve Omega 3, Omega 6 ve Omega 9 yağ asitleri içerir. Üzüm çekirdeğinde bulunan linoleik asit sayesinde ciltte oluşabilecek akne, sivilce ve cilt iltihabına karşı koruma sağlar. İçerdiği E vitamini, linoleik asit, proteinler ve mineraller sayesinde saçı ve saç derisini besler. Saç uzamasının hızlanmasına katkıda bulunur. Saçları yumuşatır. Son derece iyi bir nemlendirici olduğu için saç derisini nemlendirir ve kepek oluşumunu engeller.

KULLANIM: The Soap Factory Artizan Seri Üzüm Çekirdeği-E Vitamini Sabunu tüm cilt tipleri için uygundur. Çok kuru ve hassas ciltlerde de kullanılabilir. Sık kullanım için uygundur. Cildi tahriş etmez. Sabunu elinizde köpürtün. Bu köpükle yüzünüze masaj yapın. Ardından bol su ile durulayın. Cildinizi iyi bir nemlendirici ile nemlendirin. Saçınızı köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın.

ÖZEL TASARIM: Özel tasarımları ile göz dolduran Artizan Sabunlar birbirinden estetik seçenekler sunuyor. Özenli tasarımları sayesinde bu sabunlar kullanılmadıklarında hoş bir dekorasyon etkisi yaratır.

Üzüm çekirdeği, antioksidan etkisi ile tıp literatüründe sıklıkla anılmaktadır. Bu nedenle, iyi bir cilt temizleyicisidir. Bol miktarda E vitamini içerir. E vitamini cildin temel ihtiyaçlarından biridir. Üzüm çekirdeği yağındaki E vitamini, zeytinyağının içeriğindeki E Vitamininin neredeyse iki katıdır. Üzüm çekirdeği yağı saçları güçlendirir. Ayrıca içerdiği E Vitamini ve linoleik asit sayesinde saçların uzamasına da katkı sağlar. Sabundan en büyük etkiyi elde etmek için ürüne ekstra E Vitamini ekledik.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.