Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Doğal Kabak Lifli Bal - Eşek Sütü Sabunu 120 g

Ürün Kodu : 2555
101,90 TL
86,62 TL
%15 İndirim
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Doğal Lifli BAL-EŞEK SÜTÜ Sabunu 120 g - Lüks - Tüm Cilt Tipleri İçin - Mükemmel Cilt Bakımı - Kokulu Banyo Masajı - Nazik Peeling Etkisi - Nemlendirilmiş ve Işıltılı Cilt

BAL-EŞEK SÜTÜ SABUNU: Bal-Eşek Sütü sabunu ile kendinizi lüks bir banyo deneyimi ile şımartın. Bu özel formüle edilmiş sabun, bal ve eşek sütünün faydalarını cildinize sunar. Balın doğal özelliği, cildinizi derinlemesine besler ve nemlendirirken, aynı zamanda cildinizi aydınlatır ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Eşek sütü ise cildinizi rahatlatır, hassasiyeti azaltır ve cildin doğal koruyucu bariyerini güçlendirir. Nazik peeling etkisiyle ölü deri hücrelerini temizler, cildinizi canlandırır ve daha pürüzsüz bir görünüm kazandırır.


DOĞAL KABAK LİFLİ İÇERİK: Sabunumuz, doğal kabak lifi ile zenginleştirilerek uzman bir peeling deneyimi sunar. Doğal kabak lifi, cildinizdeki kirleri gidermeye yardımcı olarak daha aydınlık bir cilt ortaya çıkarır.


 KULLANIM: Bu sabundan tam anlamıyla faydalanmak için önce ılık suyla yumuşatmanızı öneririz. Doğal Kabak Lifli Bal-Eşek Sütü sabunumuz, cildinize masaj yaparken sadece canlandırıcı etkiler sunmakla kalmaz, aynı zamanda dolaşımı teşvik ederek tazelik ve gençlik hissi verir.


 ÇEVRE DOSTU: Çevreye ve hayvan haklarına saygı bir numaralı önceliğimizdir, tesislerimizde ve üretimin her adımında buna büyük önem veriyoruz. Üretimde doğal ve bitkisel malzemeler kullanıldığı için tesislerin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimin ilk aşamasından kullanım anına kadar herkes için fayda ilk sırada yer almaktadır.


TÜM CİLT TİPLERİNE UYGUN: Bu sabun, normal, kuru, yağlı ve karma cilt dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Cilt tipiniz ne olursa olsun, cildinizin ışıltısını artırmak ve ölü derilerden arınmak için size özel tasarlanmıştır.


 BİTKİSEL: Gliserinle zenginleştirilmiş bu sabun, besleyici meyve özleri ve bitkisel yağlarla özenle formüle edilmiştir. Bu olağanüstü sabunun doğal bitkisel deneyimine kendinizi kaptı

Bal-Eşek Sütü sabunu ile kendinizi lüks bir banyo deneyimi ile şımartın. Bu özel formüle edilmiş sabun, bal ve eşek sütünün faydalarını cildinize sunar. Balın doğal özelliği, cildinizi derinlemesine besler ve nemlendirirken, aynı zamanda cildinizi aydınlatır ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Eşek sütü ise cildinizi rahatlatır, hassasiyeti azaltır ve cildin doğal koruyucu bariyerini güçlendirir. Doğal kabak lifi, cildinizdeki kirleri gidermeye yardımcı olarak daha aydınlık bir cilt ortaya çıkarır. Bu sabundan tam anlamıyla faydalanmak için önce ılık suyla yumuşatmanızı öneririz. Doğal Kabak Lifli Bal-Eşek Sütü sabunumuz, cildinize masaj yaparken sadece canlandırıcı etkiler sunmakla kalmaz, aynı zamanda dolaşımı teşvik ederek tazelik ve gençlik hissi verir. Çevreye ve hayvan haklarına saygı bir numaralı önceliğimizdir, tesislerimizde ve üretimin her adımında buna büyük önem veriyoruz. Üretimde doğal ve bitkisel malzemeler kullanıldığı için tesislerin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimin ilk aşamasından kullanım anına kadar herkes için fayda ilk sırada yer almaktadır. Bu sabun, normal, kuru, yağlı ve karma cilt dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Gliserinle zenginleştirilmiş sabunumuz, besleyici meyve özleri ve bitkisel yağlarla özenle formüle edilmiştir. Bu olağanüstü sabunun doğal bitkisel deneyimine kendinizi kaptırın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.