Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Artizan Seri Ölüdeniz Çamuru Sabunu 110 g

Ürün Kodu : ARTİZAN.005
82,79 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla Artizan Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Artizan Seri Ölüdeniz Çamuru Sabunu 110 g - Yüksek Etkili Mineraller - Temizleme ve Peeling İçin Mükemmel - Tüm Cilt Tipleri İçin - Özel Tasarım - Soğuk Sıkım

ÖLÜDENİZ ÇAMURU SABUNU: Bu sabunla doğanın en gizli hazinelerini keşfedin. Bu sabun, deniz suyunun tazeliğini banyonuza taşınacak! İçeriğindeki kil, İsrail-Ürdün sınırındaki bir tuz gölü olan Ölüdeniz'in çamurundan elde edilmektedir. The Soap Factory, bu mucizevi çamuru besleyici ve doğal yağlarla birleştirerek temizleme ve bakım etkisi yüksek bu sabunu üretti.

FAYDALARI: Ölüdeniz çamuru cildin doğal pH değerlerini dengelemeye yardımcı olur ve cildin daha doğal ve sağlıklı görünmesini sağlar. Ölüdeniz kili yağlı ciltlerde fazla yağın atılmasına destek olarak cildin sebum dengesinin korunmasına yardımcı olur. Kuru ciltlerde nem ve yağ dengesine iyi gelse de yağlı ciltlere göre daha az kullanılmalıdır.

KULLANIM: The Soap Factory Artizan Seri Ölüdeniz Çamuru Sabunu cildin ne kadar yağlı olduğuna bağlı olarak her gün veya gün aşırı kullanılabilir. Sabunu elinizde köpürtün ve dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın. Ardından bol su ile durulayın. Cildinizi iyi bir nemlendirici ile nemlendirin. Vücut ve saç temizliği için uygundur.

SOĞUK PROSES: The Soap Factory Artizan Seri Ölüdeniz Çamuru Sabunu soğuk proses yöntemi ile üretilir. Yüksek miktarda gliserin içerir. Ayrıca kakao yağı, hindistan cevizi yağı, Hint yağı, shea yağı, badem yağı ve zeytinyağı gibi besleyici özellikleri yüksek yağlar içerir.

%100 DOĞAL VE EL YAPIMI: The Soap Factory Artizan Seri Ölüdeniz Çamuru Sabunu %100 el yapımı ve doğaldır.

ÖZEL TASARIM: Özel tasarımları ile göz dolduran Artizan Sabunlar birbirinden estetik seçenekler sunuyor. Özenli tasarımları sayesinde bu sabunlar kullanılmadıklarında hoş bir dekorasyon etkisi yaratır.

Bu sabunla doğanın en gizli hazinelerini keşfedin. Deniz suyunun tazeliği banyonuza taşınacak. İçeriğindeki kil, İsrail-Ürdün sınırındaki bir tuz gölü olan Ölüdeniz'in çamurundan elde edilmektedir. The Soap Factory, bu mucizevi çamuru besleyici ve doğal yağlarla birleştirerek temizleme ve bakım etkisi yüksek sabunu üretti. Ölüdeniz çamuru cildin doğal pH değerlerini dengelemeye yardımcı olur ve cildin daha doğal ve sağlıklı görünmesini sağlar. Ölüdeniz kili yağlı ciltlerde fazla yağın atılmasına destek olarak cildin sebum dengesinin korunmasına yardımcı olur. Kuru ciltlerde nem ve yağ dengesine iyi gelse de yağlı ciltlere göre daha az kullanılmalıdır. Soğuk proses yöntemi ile üretilmektedir. Yüksek miktarda gliserin içerir. %100 el yapımı ve doğaldır.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.