Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Klasik Seri El Yapımı Bıttım Sabunu 110 g

Ürün Kodu : THESOAP.0085
60,18 TL
Daha Fazla The Soap Factory
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Klasik Koleksiyon El Yapımı Bıttım Sabunu 110 g - Veganlara Uygun - Lüks - Çevre Dostu - Doğal - Bütün Cilt Tiplerine Uygun - Geleneksel Kaynatma Yöntemi - Üstün Cilt Bakımı

BITTIM SABUNU: The Soap Factory Bıttım Sabunu, yabani fıstık olarak da adlandırılan Bıttım ağacının meyvesinden üretilir. Pistacia terebinthus, ekolojik olarak yetiştirilen, Akdeniz'e ve Türkiye'nin güneydoğusuna özgü küçük bir ağaçtır. Meyvesi (yabani fıstık) bıttım sabununun kaynağıdır.

BITTIM SABUNU NASIL KULLANILIR: Saç İçin: Sabunu saçınıza köpürtün. 1-2 dakika bekletin ve ılık su ile durulayın. Gözlerle temasından kaçının. Yüz İçin: Sabunu elinizle köpürtün ve dairesel hareketlerle yüze uygulayın, ardından soğuk suyla durulayın. Gözlerle temasından kaçının. Kullanım ömrünü uzatmak için her kullanımdan sonra su geçiren bir sabunluk üzerinde muhafaza ediniz.

DOĞAL: The Soap Factory Bıttım Sabunu tamamen doğal içeriklerden üretilmiştir. Üretim sürecinin her adımında kullanılan içeriklerin doğallığı korunmuştur.  Tüm cilt tipleri için uygundur.

ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory, üretimin her aşamasında çevreci üretim bilincini benimser. Doğadan gelen sağlığı müşterilerimize ulaştırırken doğaya ve hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

The Soap Factory Bıttım Sabunu, yabani Antep fıstığı ve bıttım tohumu yağı özünden yapılır. Pistacia terebinthus, ekolojik olarak yetiştirilen, Akdeniz ve güneydoğu Türkiye'ye özgü küçük bir ağaçtır. Meyvesi (yabani fıstık) bıttım sabununun kaynağıdır. Pistacia terebinthus'un tanesinin bol olduğu, uçucu yağlar ve reçineli maddeler açısından zengin olduğu bilinmektedir. Pistacia terebinthus aromatik ve tıbbi özellikleri ile eski çağlardan beri bilinmektedir. Asırlık değerlerden biri olan doğal bıttım sabunu saç ve cilt bakımında etkilidir. The Soap Factory Bıttım Sabunu tamamen doğal elementlerden yapılmıştır. Üretim sürecinin her adımı, içeriklerimizin doğallığını korumak için özel olarak planlanmıştır.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.