Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory İpek Seri El Yapımı Keçi Sütü Sabunu 100 g

Ürün Kodu : THESOAP.0106
75,40 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla İpek Seri Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory İpek Serisi El Yapımı Keçi Sütü Sabunu 100 g - Lüks - Çevre Dostu - Doğal - Bütün Cilt Tiplerine Uygun - Soğuk Proses - Üstün Cilt Bakımı

NEDEN KEÇİ SÜTÜ: Çünkü keçi sütü insan sütüne en çok benzeyen süttür. Tıpkı anne sütü gibi ihtiyacımız olan bütün gereksinimlerimizi karşılar. Keçi sütündeki alfa hidroksi asit, cilt hücrelerinin yenilenmesinde aktif rol oynar.

KEÇİ SÜTÜ SABUNU NASIL KULLANILIR: Sabunu köpürtün ve yüzünüze yayın. Ardından bol su ile durulayın. Akneye meyilli ciltlerde günde iki kez kullanılmalıdır. Daha iyi bir sonuç için banyoda The Soap Factory banyo lifini kullanın. Islak saçınızı bu sabunla köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın. Saçın daha iyi beslenmesi için banyodan 2 saat önce The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı ile saçınızı nemlendirin. Tüm vücudu nazikçe ovun. Kullanım ömrünü uzatmak için her kullanım arasında kalıp sabunu kuru tutun.

DOĞAL: El yapımı İpek Serisi Keçi Sütü sabunu soğuk proses yöntemiyle üretilir. Isıl işlem uygulanmayan sabunların içeriğinde bulunan doğal bitkisel yağ ve maddelerin besleyici özellikleri zarar görmez. Böylece insan cildi ve saçı üzerinde mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory, üretimin her aşamasında çevreci üretim bilincini benimser. Doğadan gelen sağlığı müşterilerimize ulaştırırken doğaya ve hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Keçi sütü insan sütüne en çok benzeyen süttür. Tıpkı anne sütü gibi ihtiyacımız olan tüm ihtiyaçları karşılar. Keçi sütündeki alfa hidroksi asit, cilt hücrelerinin yenilenmesinde aktif rol oynar. Sabunumuz yüksek miktarda keçi sütü içerir. Soğuk işlem yöntemiyle üretildiğinden keçi sütünün tüm değerli besin değerleri korunur. Bu yöntemle sabunun içeriğindeki vitaminleri ve gliserini de koruyoruz. Taze keçi sütünün tüm vitamin ve minerallerini cildinize getirerek cildinizin ihtiyacı olan mükemmel bakımı sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.