Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory İpek Seri El Yapımı Pirinç Kepeği Sabunu 100 g

Ürün Kodu : THESOAP.0108
75,40 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla İpek Seri Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory İpek Serisi El Yapımı Pirinç Kepeği Sabunu 100 g - Veganlara Uygun - Lüks - Çevre Dostu - Doğal - Bütün Cilt Tiplerine Uygun - Soğuk Proses - Üstün Cilt Bakımı - Bitkisel

PİRİNÇ KEPEĞİ SABUNU: The Soap Factory'nin yenilikçi yorumu ve doğal ve güçlü yağların desteğiyle pirinç kepeği sabunun etkisini maksimuma çıkardık. Soğuk proses yöntemiyle üretildiği için bitkisel yağların tüm besin değerlerini korunur.

PİRİNÇ KEPEĞİ SABUNU NASIL KULLANILIR: Sabunu köpürtün ve yüzünüze yayın. Ardından bol su ile durulayın. Akneye meyilli ciltlerde günde iki kez kullanılmalıdır. Daha iyi bir sonuç için banyoda The Soap Factory banyo lifi kullanın. Islak saçınızı bu sabunla köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın. Saçın daha iyi beslenmesi için banyodan 2 saat önce The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı ile saçınızı nemlendirin. Tüm vücudu nazikçe ovun. Kullanım ömrünü uzatmak için her kullanımdan sonra su geçiren bir sabunluk üzerinde muhafaza ediniz.

DOĞAL: El yapımı İpek Serisi Pirinç Kepeği Sabunu soğuk proses yöntemiyle üretilir. Isıl işlem uygulanmayan sabunların içeriğinde bulunan doğal bitkisel yağ ve maddelerin besleyici özellikleri zarar görmez. Böylece insan cildi ve saçı üzerinde mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory tüm üretim aşamalarında çevreci üretim bilincini benimser. Doğadan gelen sağlığı müşterilerimize ulaştırırken doğaya ve hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

The Soap Factory'nin yenilikçi yorumuyla, diğer doğal ve güçlü yağların desteğiyle pirinç kepeği yağlı sabunun etkisini maksimuma çıkardık. Soğuk işleme yöntemi ile üretildiği için bitkisel yağların tüm değerleri korunur. The Soap Factory Pirinç Kepeği Sabunu'nun en popüler faydalarından biri cilt üzerindeki beyazlatıcı etkisidir. Pirinç sütü ve yağı ciltteki lekelerin açılmasına ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. The Soap Factory İpek Koleksiyon Sabunları soğuk proses yöntemiyle üretilmektedir. Soğuk işlemde sabun içeriğinde vitaminler ve gliserin kaybolmaz. Böylece cilt üzerinde mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Uyarılar
: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın. Gözlerle temasından kaçının. Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.