Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Gliserinli Kekik Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g)

Ürün Kodu : THESOAP.0229
169,92 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla Gliserinli Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Gliserinli Kekik Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g) - Kekik Yağı ve Gliserin İçerir - Derinlemesine Temizlik Sağlar - Cildin Nem Dengesini Korur - Mükemmel Cilt Bakımı

KEKİK ÖZÜ VE KEKİK YAĞI: The Soap Factory Glisrinli Kekik Sabunu, doğal kekik özü ve kekik yağının iyileştirici etkisi cildimizle buluşturur. Yüksek gliserin içeriği ile cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Bu içeriği sayesinde cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur.

SAĞLIKLI: Yüksek miktarda gliserin içerir. İçerdiği doğal gliserin sayesinde cildi temizler. Cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.

KEKİK SABUNU YÜKSEK MİKTARDA GLİSERİN İÇERİR: Gliserin (diğer adıyla gliserol), kozmetik, ilaç ve gıda dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerde kullanılan küçük, doğal olarak oluşan bir moleküldür. Gliserin, kimyasal yapısı sayesinde hümektan görevi görür. Hümektanlar suyu tutan, nemlendirici kimyasallardır. Bölgesel olarak uygulandıklarında cildin su tutma kabiliyetini iyileştirirler ve cildi nemlendirmeye yardımcı olurlar.

DOĞAL & BİTKİSEL: The Soap Factory Gliserinli Kekik Sabunu, doğal ve bitkisel içeriklerden üretilmiştir. Mevsiminde toplanan gerçek çiçek ve meyve özleri içerir.

ÇEKİCİ KOKU: Aromatik ve hoş bir kokuya sahiptir. Cildi temizlerken aynı zamanda ruha da hitap eder.

MUHTEŞEM GÖRÜNÜM: Rengarenk görünümü ve kokusuyla banyolara dekoratif bir hava verir.

KULLANIM: Tüm vücudu nazikçe ovun. Haftada 2 gün doğal kabak lifi ile kullanım için idealdir. Duş ve lavaboda günlük kullanıma uygundur. Yumuşak bir sabundur ve kolayca köpürtebilirsiniz. Ciltte kalıntı bırakmaz. Banyoda saç, vücut, el ve yüz temizliğinde günlük kullanıma uygundur. Cildi tahriş etmez.

Doğal kekik özü ve kekik yağının iyileştirici etkisi cildimizle buluşuyor. Yüksek gliserin içeriği ile cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Bu içeriği sayesinde cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Yüksek miktarda gliserin içerir. İçerdiği doğal gliserin sayesinde cildi temizler. Cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Gliserin (diğer adıyla gliserol), kozmetik, ilaç ve gıda dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerde kullanılan küçük, doğal olarak oluşan bir moleküldür. Gliserin, kimyasal yapısı sayesinde hümektan görevi görür. Hümektanlar suyu tutan, nemlendirici kimyasallardır. Bölgesel olarak olarak uygulandıklarında cildin su tutma kabiliyetini iyileştirirler ve cildi nemlendirmeye yardımcı olurlar. Doğal ve bitkisel içeriklerden üretilmiştir. Mevsiminde toplanan gerçek çiçek ve meyve özleri içerir. Aromatik ve hoş bir kokuya sahiptir. Cildi temizlerken aynı zamanda ruha da hitap eder.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.