Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory İpek Seri El Yapımı Argan Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g)

Ürün Kodu : THESOAP.0209
212,88 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla İpek Seri Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory İpek Seri El Yapımı Argan Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g) - Vegan - Lüks - Doğal - Bütün Cilt Tiplerine Uygun - Soğuk Sıkım - Üstün Cilt Bakımı 

ARGAN SABUNU: Argan yağı, sadece Fas'ta yetişen Argania Spinosa ağacının çekirdeklerinden üretilen bir tür bitkisel yağdır. Bu ağaçta yetişen meyvelerden çıkarılan özel çekirdekler yağa dönüştürülür. The Soap Factory Argan Sabunu, içeriğindeki doğal özler ve uzman kadromuz tarafından oluşturulan formülü sayesinde hem koruma hem de besleme ve bakım sağlar.

FAYDALARI: The Soap Factory Argan Sabunu, cilt sağlığı ve sağladığı diğer avantajlar açısından en çok tercih edilen, doğal ve tamamen çevre dostu bir üründür.

ARGAN SABUNU NASIL KULLANILIR: Sabunu köpürtün ve yüzünüze yayın. Ardından bol su ile durulayın. Akneye meyilli ciltlerde günde iki kez kullanılmalıdır. Daha iyi bir sonuç için banyoda The Soap Factory banyo lifi kullanın.
Islak saçınızı bu sabunla köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın. Saçın daha iyi beslenmesi için banyodan 2 saat önce The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı ile saçınızı nemlendirin. Tüm vücudu nazikçe ovun. Her kullanımdan sonra su geçiren bir sabunluk üzerinde muhafaza ediniz.

DOĞAL: El yapımı İpek Serisi Argan sabunu soğuk proses yöntemiyle üretilir. Isıl işlem uygulanmayan sabunun içeriğinde bulunan doğal bitkisel yağ ve maddelerin besleyici özellikleri zarar görmez. Böylece insan cildi ve saçı üzerinde mükemmel bir bakım sağlar.

ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory İpek Seri Argan Sabunu, üretimin her aşamasında çevreci üretim bilincini benimser. Doğadan gelen sağlığı müşterilerimize ulaştırırken doğaya ve hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Argan yağı, sadece Fas'ta yetişen Arganio Spinosa ağacının çekirdeklerinden üretilen bir tür bitkisel yağdır. Bu ağaçta yetişen cevizlerden çıkarılan özel çekirdekler yağa dönüştürülür. The Soap Factory Argan Sabunu, içeriğindeki doğal özler ve uzman kadromuz tarafından oluşturulan formülü sayesinde hem koruma hem de besleme ve bakım sağlar. The Soap Factory Argan Sabunu, cilt sağlığı ve sağladığı diğer avantajlar açısından en çok tercih edilen, doğal ve tamamen çevre dostu bir üründür. The Soap Factory İpek Koleksiyon Sabunları soğuk proses yöntemiyle üretilmektedir. Soğuk işlemde sabun içeriğinde vitaminler ve gliserin kaybolmaz. Böylece cilt üzerinde mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.