Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory İpek Seri El Yapımı Bal Yulaf Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g)

Ürün Kodu : THESOAP.0216
212,88 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla İpek Seri Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory İpek Seri El Yapımı Bal Yulaf Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g) - Lüks - Çevre Dostu - Doğal - Bütün Cilt Tiplerine Uygun - Soğuk Sıkım - Üstün Cilt Bakımı 

BAL-YULAF SABUNU: Yüzyıllardır şifa kaynağı olarak görülen bal, kadınların saç ve cilt güzelliği için sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. The Soap Factory Bal-Yulaf Sabunu, vazgeçilmez bir cilt temizleme ürünü olan ballı sabunun etkisini yulaf ile birleştirerek peeling etkisi sağlar.

BAL YULAF SABUNU NASIL KULLANILIR: Sabunu köpürtün ve yüzünüze yayın. Ardından bol su ile durulayın. Akneye meyilli ciltlerde günde iki kez kullanılmalıdır. Daha iyi bir sonuç için banyoda The Soap Factory banyo lifini kullanın. Islak saçınızı bu sabunla köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın. Saçın daha iyi beslenmesi için banyodan 2 saat önce The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı ile saçınızı nemlendirin. Tüm vücudu nazikçe ovun. Kullanım ömrünü uzatmak için her kullanımdan sonra su geçiren bir sabunluk üzerinde muhafaza ediniz.

DOĞAL: El yapımı İpek Serisi Bal Yulaf sabunu soğuk proses yöntemiyle üretilir. Isıl işlem uygulanmayan sabunun içeriğinde bulunan doğal bitkisel yağ ve maddelerin besleyici özellikleri zarar görmez. Böylece insan cildi ve saçı üzerinde mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory İpek Seri Bal Yulaf Sabunu, üretimin her aşamasında çevreci üretim bilincini benimser. Doğadan gelen sağlığı müşterilerimize ulaştırırken doğaya ve hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Yüzyıllardır iyileştirici bir araç olarak tüketilen bal, saç ve cilt güzelliği için kadınların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer almakta ve artık doğal sabunlar arasında sayılmaktadır. The Soap Factory Bal-Yulaf Sabunu, vazgeçilmez bir cilt temizleme ürünü olan ballı sabunun etkisini yulaf ile birleştirerek peeling etkisi sağlar. Çifte etkiyi tek sabunda yaşayabilirsiniz. Yulaf ciltteki ölü deriyi kaldırır ve bal, ortaya çıkan taze cildi besler. Ekstra nemlendirme etkisi ile cilde nem terapisi ayrıcalığı sunar. Yulafın peeling etkisi cilt yüzeyindeki kusurları giderir ve kadifemsi hissetmenizi sağlar. The Soap Factory İpek Koleksiyon Sabunları soğuk proses yöntemiyle üretilmektedir. Soğuk işlemde sabun içeriğindeki vitaminler ve gliserin kaybolmaz. Böylece ciltte mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.