Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory İpek Seri El Yapımı Çay Ağacı Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g)

Ürün Kodu : THESOAP.0214
212,88 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla İpek Seri Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory İpek Seri El Yapımı Çay Ağacı Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g) - Vegan - Lüks - Doğal - Bütün Cilt Tiplerine Uygun - Soğuk Sıkım - Üstün Cilt Bakımı 

ÇAY AĞACI SABUNU: The Soap Factory Çay Ağacı Sabunu, Avustralya'da yetişen çay ağacının yassı yapraklarından elde edilen çay ağacı yağı içerir.

ÇAY AĞACI SABUNU NASIL KULLANILIR: Sabunu köpürtün ve yüzünüze yayın. Ardından bol su ile durulayın. Akneye meyilli ciltlerde günde iki kez kullanılmalıdır. Daha iyi bir sonuç için banyoda The Soap Factory banyo lifiyle kullanın. Islak saçınızı bu sabunla köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın. Saçın daha iyi beslenmesi için banyodan 2 saat önce The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı ile saçınızı nemlendirin. Tüm vücudu nazikçe ovun. Kullanım ömrünü uzatmak için her kullanımdan sonra su geçiren bir sabunluk üzerinde muhafaza ediniz. 

DOĞAL: El yapımı İpek Seris Çay Ağacı Sabunu soğuk proses yöntemiyle üretilir. Isıl işlem uygulanmayan sabunların içeriğinde bulunan doğal bitkisel yağ ve maddelerin besleyici özellikleri zarar görmez. Böylece insan cildi ve saçı üzerinde mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory, üretimin her aşamasında çevreci üretim bilincini benimser. Doğadan gelen sağlığı müşterilerimize ulaştırırken doğaya ve hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

The Soap Factory Çay Ağacı Sabunu, Avustralya'da yetişen çay ağacının yassı yapraklarından elde edilen çay ağacı yağı içerir. The Soap Factory Çay Ağacı Sabunu soğuk proses yöntemiyle üretildiğinden içeriğindeki gliserin, vitamin ve mineralleri korur. Çay ağacı yağı cilde parlak bir görünüm kazandırır. The Soap Factory İpek Serisi Sabunları soğuk proses yöntemiyle üretilmektedir. Soğuk işlemde sabun içeriğindeki vitaminler ve gliserin kaybolmaz. Böylece cilt üzerinde mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.