Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory İpek Seri El Yapımı Zeytinyağı Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g)

Ürün Kodu : THESOAP.0212
212,88 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla İpek Seri Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory İpek Seri El Yapımı Zeytinyağı Sabunu 100 g x 3 Adet (Toplam 300 g) - Vegan - Lüks - Doğal - Bütün Cilt Tiplerine Uygun - Soğuk Sıkım - Üstün Cilt Bakımı 

ZEYTİNYAĞI SABUNU: The Soap Factory Zeytinyağı Sabunu, soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağından üretilmiştir ve her yaşın kullanımına uygundur. Bebekler, hamile kadınlar ve yaşlılar da güvenle kullanabilir. Ürünümüzün %70'i natürel sızma zeytinyağıdır. Saçlarınız üzerindeki olumlu etkisini çok kısa sürede görebilirsiniz.

ZEYTİNYAĞI SABUNU NASIL KULLANILIR: Sabunu köpürtün ve yüzünüze yayın. Ardından bol su ile durulayın. Akneye meyilli ciltlerde günde iki kez kullanılmalıdır. Daha iyi bir sonuç için The Soap Factory doğal banyo lifini kullanın. Islak saçınızı bu sabunla köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın. Saçın daha iyi beslenmesi için banyodan 2 saat önce The Soap Factory Hindistan Cevizi Yağı ile saçınızı nemlendirin. Tüm vücudu nazikçe ovun. Her kullanımdan sonra su geçiren bir sabunluk üzerinde muhafaza ediniz.

DOĞAL: El yapımı İpek Serisi Zeytinyağı sabunu soğuk proses yöntemiyle üretilir. Isıl işlem uygulanmayan sabunların içeriğinde bulunan doğal bitkisel yağ ve maddelerin besleyici özellikleri zarar görmez. Böylece insan cildi ve saçı üzerinde mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory tüm üretim aşamalarında çevreci üretim bilincini benimser. Doğadan gelen sağlığı müşterilerimize ulaştırırken doğaya ve hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

The Soap Factory Zeytinyağı Sabunu, soğuk sıkım sızma zeytinyağından üretilmiştir ve her yaşa uygundur. Bebekler, hamileler ve yaşlılar güvenle kullanabilir. Ürünümüzün %70'i natürel sızma zeytinyağıdır ve zeytiyağının saçlarınız üzerindeki olumlu etkisini çok kısa sürede görebilirsiniz. The Soap Factory Zeytinyağı Sabunu cildi yeniler ve güzelleştirir. İçeriğinde doğal olarak bulunan E Vitamini cildi temizlemenin yanında mükemmel bir bakım sağlar. The Soap Factory İpek Koleksiyon Sabunları soğuk proses yöntemiyle üretilmektedir. Soğuk işlemde sabun içeriğinde vitaminler ve gliserin kaybolmaz. Böylece cilt üzerinde mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.