Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Sırt Lifi

Ürün Kodu : THESOAP.0172
157,00 TL
125,60 TL
%20 İndirim
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla Banyo Lifi & Kesesi
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Havlulu Banyo Lifi - Peeling Etkili - Cildi Canlandırma ve Ölü Hücreleri Temizleme - Tüm Cilt Tipleri İçin (39 x 11 cm)

HAVLULU BANYO LİFİ: The Soap Factory Havlulu Banyo Lifi vücudunuzu zorlanmadan temizlemenizi sağlayan, kullanımı kolay ve peeling yapan bir temizleyicidir.

İKİ TARAFLI YAPI: Bir taraf derinlemesine peeling etkili bir yüzey sunar; diğer taraf, hassas ciltler için yumuşak, pürüzsüz bir mikrofiber yüzeye sahiptir.

KULLANIMI: Kullanmadan önce ılık suyla ıslatın ve 1-2 dakika bekleyin. Biraz yumuşayacaktır. Doğal sabunla köpürtün ve tüm vücudunuza masaj yaparak ovun. Özellikle selülit, kıl dönmesi gibi şikayetleriniz, ayak topuğunda çatlak ve kuruluk gibi problemleriniz varsa bu bölgelere daha uzun süre masaj yapmalısınız.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN: Normal, kuru, yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

%100 DOĞAL: Doğal kabak lifi hem fiyatı hem de etkisi ile en çok tercih edilen doğal peeling yöntemlerinden biridir. Ürünlerimiz %100 doğal malzemeden üretilmektedir. Herhangi bir katkı maddesi içermez. Her kullanımdan sonra bol su ile yıkayınız ve temiz ve kuru bir yerde saklayınız. Kullanım sıklığına göre tercihen 2-3 ayda bir ürün yenilenmelidir.

PEELİNG ETKİLİ: İyi bir peeling aracıdır; ölü derileri yok eder. Vücuda uygulandığında selülitli cilt yapısının önlenmesine yardımcı olur. Yüze sürüldüğünde sivilce ve siyah noktalara iyi gelir. Vücuda masaj yaparak uygulandığında kan dolaşımını hızlandırır. Sivilce izleri gibi yüzümüzde kalan ölü deri tabakasının atılmasına yardımcı olur.

ÇEVRE DOSTU: Çevreye ve hayvan haklarına saygı bir numaralı önceliğimizdir, tesislerimizde ve üretimin her adımında buna büyük önem veriyoruz. Üretimde doğal ve bitkisel malzemeler kullanıldığı için tesislerin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimin ilk aşamasından kullanım anına kadar herkes için fayda ilk sırada yer almaktadır.

The Soap Factory Havlulu Banyo Lifi, vücudunuzu zorlanmadan temizlemenizi sağlayan, kullanımı kolay ve peeling yapan bir temizleyicidir. Bir taraf, derinlemesine peeling etkili yüzey sunar; diğer taraf, hassas ciltler için yumuşak ve pürüzsüz mikrofiberli bir yapıya sahiptir. Kullanmadan önce ılık suyla ıslatın ve 1-2 dakika bekleyin. Biraz yumuşayacaktır. Doğal sabunla köpürtün ve tüm vücudunuza masaj yaparak ovun. Özellikle selülit, kıl dönmesi gibi şikayetleriniz, ayak topuğunda çatlak ve kuruluk gibi problemleriniz varsa bu bölgelere daha uzun süre masaj yapmalısınız. Normal, kuru, yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. İyi bir peeling aracıdır; ölü derileri yok eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.