Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Doğal Kabak Lifi Bal-Keçi Sütü Sabunu 120 g x 3 Adet (Toplam 360 g)

Ürün Kodu : THESOAP.0219
244,56 TL
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Doğal Kabak Lifi Bal-Keçi Sütü Sabunu 120 g x 3 Adet (Toplam 360 g) - Lüks - Çevre Dostu - Doğal - Bütün Cilt Tipleri İçin Uygun - Üstün Cilt Bakımı - Banyoda Masaj Etkisi

BAL-KEÇİ SÜTÜ SABUNU: Bal ve keçi sütünün besleyici özellikleri bir araya geliyor. Bal ve keçi sütü sabunu, daha parlak ve tazelenmiş bir cilt için ilk adımdır. Banyo sırasında çatlak ve selülitli bölgeye 10-15 dakika hafifçe masaj yaparak uygulanır. Bal ve keçi sütü sabunu, peeling sonrası cildi canlandırmaya yardımcı olur, cildin beslenmesini sağlar.

DOĞAL LİFDEN YAPILMIŞTIR: Doğal lif kabağı ciltteki ölü hücreleri temizler. Cildin nefes almasına yardımcı olur. Kan dolaşımının hızlanmasını destekler ve cildin daha iyi beslenmesine katkıda bulunur. Bu sayede cildin hem ölü hücrelerden kurtulmasına hem de kendini yenilemesine yardımcı olur.

KULLANIM: Islanınca yumuşayacaktır ve kolayca köpürtebilirsiniz. Vücut temizliğinde kullanılır. Yüz ve saç için kullanılması tavsiye edilmez. Sabunu ılık suyla yumuşatın. Duş sırasında vücudunuza dairesel hareketlerle masaj yapın.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN: Normal, kuru, yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

%100 DOĞAL VE BİTKİSEL: Meyve özleri ve bitkisel yağlarla hazırlanmış gliserinli sabun içerir.

ÇEVRE DOSTU: Çevreye ve hayvan haklarına saygı bir numaralı önceliğimizdir, tesislerimizde ve üretimin her adımında buna büyük önem veriyoruz. Üretimde doğal ve bitkisel malzemeler kullanıldığı için tesislerin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimin ilk aşamasından kullanım anına kadar herkes için fayda ilk sırada yer almaktadır.

Bal ve keçi sütünün besleyici özellikleri bir araya geliyor. Bal ve keçi sütü sabunu, daha parlak ve tazelenmiş bir cilt için ilk adımdır. Banyo sırasında çatlak ve selülitli bölgeye 10-15 dakika hafifçe masaj yaparak uygulanır. Bal ve keçi sütü sabunu, peeling sonrası cildi canlandırır ve cildin beslenmesini sağlar. Doğal kabak lifi ciltteki ölü hücreleri yok eder. Cildin nefes almasına yardımcı olur. Kan dolaşımının hızlanmasını destekler ve cildin daha iyi beslenmesine katkıda bulunur. Bu sayede cildin hem ölü hücrelerden kurtulmasına hem de kendini yenilemesine yardımcı olur. Normal, kuru, yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.