Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Doğal Kabak Lifi Biberiye-Lavanta- Kakao Masaj Sabunu 120 g x 3 Adet (Toplam 360 gr)

Ürün Kodu : THESOAP.0224
244,56 TL
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Doğal Kabak Lifi Biberiye-Lavanta- Kakao Masaj Sabunu 120 g x 3 Adet (Toplam 360 gr) - Vegan - Lüks - Çevre Dostu - Doğal - Bütün Cilt Tipleri İçin Uygun - Üstün Cilt Bakımı - 

MASAJ SABUNU: Dünyanın en ünlü ve ferahlatıcı bakım yağları bu sabunda bir araya geldi. Biberiye, lavanta ve kakao, doğal bileşenleri sayesinde vücut ısısının yükselmesine katkıda bulunur. Bu sayede kan dolaşımını hızlandırarak selülit görünümünün azalmasına yardımcı olur. Bu, cildin görünümünün pürüzsüzleşmesini sağlar.

DOĞAL LİFDEN YAPILMIŞTIR: Doğal kabak lifi ciltteki ölü hücreleri temizler. Cildin nefes almasına yardımcı olur. Kan dolaşımının hızlanmasını destekler ve cildin daha iyi beslenmesine katkıda bulunur. Bu sayede cildin hem ölü hücrelerden kurtulmasına hem de kendini yenilemesine yardımcı olur.

KULLANIM: Islanınca yumuşayacaktır ve kolayca köpürtebilirsiniz. Vücut temizliğinde kullanılır. Yüz ve saç için kullanılması tavsiye edilmez. Kıl dönmesi ve selülit olan bölgelere 3-5 dakika ovalayarak uygulanmasında fayda vardır. Sabunu ılık suyla yumuşatın. Duş sırasında vücudunuza dairesel hareketlerle masaj yapın.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN: Normal, kuru, yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

 DOĞAL VE BİTKİSEL: Meyve özleri ve bitkisel yağlarla hazırlanmış gliserinli sabun içerir.

ÇEVRE DOSTU: Çevreye ve hayvan haklarına saygı bir numaralı önceliğimizdir, tesislerimizde ve üretimin her adımında buna büyük önem veriyoruz. Üretimde doğal ve bitkisel malzemeler kullanıldığı için tesislerin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimin ilk aşamasından kullanım anına kadar herkes için fayda ilk sırada yer almaktadır.

Dünyanın en ünlü ferahlatıcı bakım yağları The Soap Factory Doğal Kabak Lifli Masaj Sabunu'nda bir araya geldi. Biberiye, lavanta ve kakao, doğal bileşenleri sayesinde vücut ısısının yükselmesine katkıda bulunur. Bu sayede kan dolaşımını hızlandırarak selülit görünümünün azalmasına yardımcı olur. Bu, cildin görünümünün pürüzsüzleşmesine destek olur. Doğal kabak lifi ciltteki ölü hücreleri uzaklaştırır. Cildin nefes almasına yardımcı olur. Kan dolaşımının hızlanmasını destekler ve cildin daha iyi beslenmesine katkıda bulunur. Bu sayede cildin hem ölü hücrelerden kurtulmasına hem de kendini yenilemesine yardımcı olur. Yumuşak bir sabundur ve kolayca köpürtebilirsiniz. Vücut temizliğinde kullanılır. Yüz ve saç için kullanılması tavsiye edilmez. Kıl dönmesi ve selülit olan bölgelere 3-5 dakika ovalayarak uygulanmasında fayda vardır. Sabunu ılık suyla yumuşatın. Duş sırasında vücudunuza dairesel hareketlerle masaj yapın. Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.