Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Doğal Kabak Lifi Vanilya Sabunu 120 g x 3 Adet (Toplam 360 g)

Ürün Kodu : THESOAP.0220
244,56 TL
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Doğal Kabak Lifi Vanilya Sabunu 120 g x 3 Adet (Toplam 360 g) - Vegan - Lüks - Doğal - Bütün Cilt Tipleri İçin Uygun - Üstün Cilt Bakımı 

VANİLYA MUCİZESİ: Hem kozmetikte hem de yemeklerde kullanılan harika bir madde olan vanilyadan yapılan sabunumuzu mutlaka denemelisiniz. Vanilya aromasının bildiğiniz en saf halini bu sabunla banyonuzda gerçek bir spa keyfine dönüştürün.

DOĞAL LİFDEN YAPILMIŞTIR: Doğal kabak lifi ciltteki ölü hücreleri temizler. Cildin nefes almasına yardımcı olur. Kan dolaşımının hızlanmasını destekler ve cildin daha iyi beslenmesine katkıda bulunur. Bu sayede cildin hem ölü hücrelerden kurtulmasına hem de kendini yenilemesine yardımcı olur.

KULLANIMI: Islanınca yumuşayacaktır ve kolayca köpürtebilirsiniz. Vücut temizliğinde kullanılır. Yüz ve saç için kullanılması tavsiye edilmez. Kıl dönmesi ve selülit olan bölgelere 3-5 dakika ovalayarak uygulanmasında fayda vardır. Sabunu ılık suyla yumuşatın. Duş sırasında vücudunuza dairesel hareketlerle masaj yapın.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN: Normal, kuru, yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

DOĞAL VE BİTKİSEL: Meyve özleri ve bitkisel yağlarla hazırlanmış gliserinli sabun içerir. Vanilya kokusu, bitkisel aromalar arasında en çok tercih edilen kokulardan biridir.

ÇEVRE DOSTU: Çevreye ve hayvan haklarına saygı bir numaralı önceliğimizdir, tesislerimizde ve üretimin her adımında buna büyük önem veriyoruz. Üretimde doğal ve bitkisel malzemeler kullanıldığı için tesislerin çevresi yeşil ve temizdir. Bu sayede üretimin ilk aşamasından kullanım anına kadar herkes için fayda ilk sırada yer almaktadır.

Hem kozmetikte hem de yemeklerde kullanılan harika bir içerik olan vanilyadan yapılan The Soap Factory Doğal Kabak Lifli Vanilya Sabunu'nu denemelisiniz. Vanilya aromasının bildiğiniz en saf halini bu sabunla banyonuzda gerçek bir spa keyfine dönüştürün. Doğal kabak lifi ciltteki ölü hücreleri yok eder. Cildin nefes almasına yardımcı olur. Kan dolaşımının hızlanmasını destekler ve cildin daha iyi beslenmesine katkıda bulunur. Bu sayede cildin hem ölü hücrelerden kurtulmasına hem de kendini yenilemesine yardımcı olur. Yumuşak bir sabundur ve kolayca köpürtebilirsiniz. Vücut temizliğinde kullanılır. Yüz ve saç için kullanılması tavsiye edilmez. Kıl dönmesi ve selülit olan bölgelere 3-5 dakika ovalayarak uygulanmasında fayda vardır. Sabunu ılık suyla yumuşatın. Duş sırasında vücudunuza dairesel hareketlerle masaj yapın. Normal, kuru, yağlı ve karma ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.