Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Klasik Seri El Yapımı Eşek Sütü Sabunu 110 g x 3 Adet (Toplam 330 g)

Ürün Kodu : THESOAP.0205
188,40 TL
Daha Fazla The Soap Factory
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Klasik Seri El Yapımı Eşek Sütü Sabunu 110 g x 3 Adet (Toplam 330 g) - Lüks - Çevre Dostu - Doğal - Bütün Cilt Tipleri İçin Uygun - Geleneksel Kaynatma Yöntemi - Üstün Cilt Bakımı

NEDEN EŞEK SÜTÜ: Eşek sütü güzelliği arttırdığı için eski çağlardan beri cilt bakım ürünlerinde kullanılmaktadır. Mısır kraliçesi Kleopatra'nın güzelliğini korumak ve yaşlanmayı geciktirmek için eşek sütü ile yıkandığı söylenir.

EŞEK SÜTÜ NASIL KULLANILIR: Saç İçin: Sabunu saçınızda köpürtün. 1-2 dakika bekletin ve ılık su ile durulayın. Gözlerle temasından kaçının. Yüz İçin: Sabunu elinizle köpürtün ve dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın, ardından soğuk suyla durulayın. Gözlerle temasından kaçının. Sabunu kuru ve temiz tutun.

DOĞAL: The Soap Factory Eşek Sütü Sabunu tamamen doğal içeriklerden üretilmiştir. Üretim sürecinin her adımında, içeriklerimizin doğallığını korumaya özen gösterilmiştir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory, üretimin her aşamasında çevreci üretim bilincini benimser. Doğadan gelen sağlığı müşterilerimize ulaştırırken doğaya ve hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Eşek sütü güzelliği arttırdığı için eski çağlardan beri cilt bakım ürünlerinde kullanılmaktadır. Mısır kraliçesi Kleopatra'nın güzelliğini korumak ve yaşlanmayı geciktirici özelliklerinden dolayı eşek sütü ile yıkandığı söylenir. The Soap Factory Eşek Sütü Sabunu, antioksidanlar ve temel mineraller olan kalsiyum, magnezyum, fosfor ve çinko içerir. Hassas ciltlerde kullanım için mükemmeldir ve her yıkamada cildin pürüzsüz ve esnek olmasını sağlar.z. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.