Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Klasik Seri El Yapımı Gül Yaprağı Sabunu 110 g x 3 Adet (Toplam 330 g)

Ürün Kodu : THESOAP.0207
188,40 TL
Daha Fazla The Soap Factory
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Klasik Seri El Yapımı Gül Yaprağı Sabunu 110 g x 3 Adet (Toplam 330 g) - Vegan - Lüks - Bütün Cilt Tiplerine Uygun - Geleneksel Kaynatma Yöntemi - Üstün Cilt Bakımı

GÜL YAPRAK SABUNU: The Soap Factory Gül Yaprağı Sabunu Isparta gülünün esansıyla hazırlandı. Bu esans saf zeytinyağıyla birleştirilerek cilt ve saç için çok özel bir ürün haline getirildi. Gerçek gül yaprakları eklenerek sabunun peeling özelliği arttırıldı.

GÜL YAPRAK SABUNU NASIL KULLANILIR: Saç İçin: Sabunu saçınızda köpürtün. 1-2 dakika bekletin ve ılık su ile durulayın. İlk kullanımda saçı biraz matlaştırabilir ancak 2-3 kullanımdan sonra saç eskisinden daha yumuşak bir doku kazanır. Gözlerle temasından kaçının. Yüz İçin: Sabunu elinizle köpürtün ve dairesel hareketlerle yüze uygulayın, ardından soğuk suyla durulayın. Gözlerle temasından kaçının. Kullanım ömrünü uzatmak için her kullanımdan sonra su geçiren bir sabunluk üzerinde muhafaza ediniz.

DOĞAL: The Soap Factory Gül Yaprağı Sabunu tamamen doğal içeriklerden üretilmiştir. Üretim sürecinin her adımında kullanılan içeriklerin doğallığını korumaya özen gösterilmiştir. T Tüm cilt tipleri için uygundur.

ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory, üretimin her aşamasında çevreci üretim bilincini benimser. Doğadan gelen sağlığı müşterilerimize ulaştırırken doğaya ve hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

The Soap Factory Gül Yaprağı Sabunu, gül yağından yapılmıştır. Peeling etkisi için karışıma gül yaprakları eklenir. Gül, cilt bakım ürünlerinde uzun süredir kullanılmaktadır. Gülleri sabunda kullanmak, cilt bakım özelliklerinden yararlanmanın etkili ve doğal bir yoludur. The Soap Factory Gül Yaprağı Sabunu, güçlü bir makyaj temizleyici ürün olmasının yanı sıra cildi parlatan bir özelliğe de sahiptir. The Soap Factory Gül Yaprağı Sabunu tamamen doğal elementlerden üretilmiştir. Üretim sürecimizin her adımı, içeriklerimizin doğallığını korumak için özel olarak planlanmıştır.  Tüm cilt tipleri için uygundur.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.