Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Tahin 275 g & Üzüm Pekmezi 375 g Cam Kavanoz (İkili Paket)

Ürün Kodu : 2574
171,09 TL
Daha Fazla The Mill
Daha Fazla Tahin & Pekmez
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Tahin 275 g & Üzüm Pekmezi 375 g Cam Kavanoz (İkili Paket) - Helal - Veganlara Uygun - Doğal Olarak İşlenmiş - Atıştırmalık ve Kahvaltı İçin İdeal - Demir, Vitamin ve Enerji Kaynağı

TAHİN& ÜZÜM PEKMEZİ: The Mill Tahin sadece susam içerir. Susam tohumlarının hijyenik koşullarda ezilip öğütülmesi ile üretilir. The Mill Üzüm Pekmezi sadece üzümden üretilmektedir. Hiçbir katkı maddesi içermez, içerdiği şeker üzümün doğal olarak sahip olduğu şekerdir.

 KULLANIM: Tahin ve pekmez genelde birlikte tüketilir. The Mill Üzüm Pekmezi'ni The Mill Tahin ile karıştırarak siz de harika bir tat elde edin. The Mill Tahin soslarda, humusta, tatlı, milkshake ve dip sos yapımında kullanmaya ve ekmek arasına sürülerek tüketilmeye uygundur. Bunun yanında, günde bir kaşık tüketerek pekmezin sağlığa faydalı içeriğinden yararlanabilirsiniz. Kan şekerinin dengesiz bir şekilde inip çıkmasına neden olan rafine şeker yerine tatlandırıcı olarak kullanabilir, tatlılarınıza lezzet katabilirsiniz.

 SAĞLIKLI: The Mill Tahin %100 susamdan yapıldığından vegan ve vejetaryen yemekler için uygundur, ayrıca doğası gereği gluten içermez. Üzüm pekmezinin besin değeri yüksek şeker, dolayısıyla karbonhidrat içeriği ile iyi bir enerji kaynağıdır. B1, B2 vitaminleri ve çeşitli mineraller içerir. Pekmez özellikle günlük kalsiyum, potasyum ve magnezyum gereksiniminin büyük bir kısmını karşılamaktadır.

 KULLANIM: Ağzı kapalı bir kap içerisinde güneş ışığından uzak bir yerde ve oda ısısında saklanmalıdır.

The Mill Tahin sadece susam içerir. Susam tohumlarının yüksek hijyenik koşullarda ezilip öğütülmesi ile üretilir. The Mill Tahin soslarda, humusta, Türk mutfağındaki yemeklerde, tatlılarda, milkshakelerde ve ekmek arası kullanıma uygundur. Tahin genellikle pekmezle karıştırılır çünkü tahinin tek başına tüketimi lezzet açısından çok yoğun gelebilir. The Mill Tahin %100 susamdan yapıldığından vegan ve vejetaryen yemekler için uygundur.
The Mill Üzüm Pekmezi sadece üzümden yapılır. The Mill Üzüm Pekmezi, rafine şekere mükemmel ve sağlıklı bir alternatiftir. Soslar, tatlılar, atıştırmalıklar ve ekmek arası olarak kullanıma uygundur. The Mill Üzüm Pekmezi hiçbir katkı, kıvam arttırıcı veya tatlandırıcı içermez. The Mill Üzüm Pekmezi %100 üzümden yapıldığından vegan ve vejetaryen yemekleri için uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.