Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Artizan Seri Kömür Sabunu 100 g

Ürün Kodu : ARTİZAN.019
82,79 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla Artizan Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Artizan Seri Kömür Sabunu 100 g - Yüksek Temizleme Etkisi - Akne ve Siyah Noktalara Karşı Savaşır - Akne ve Yağlı Ciltler İçin - Özel Tasarım - Soğuk Sıkım Sabun

KÖMÜR SABUNU: Kömür içeren cilt bakım ürünleri her geçen gün daha popüler hale geliyor. Bunun nedeni, kömür partiküllerinin zararlı maddelere tutunabilmesi ve onları yok edebilmesidir. Bu nedenle diş macunundan şampuana kadar birçok temizlik ürününde kömür bulmak mümkündür.

FAYDALARI: The Soap Factory Artizan Seri Kömür Sabunu, siyah noktaların düşmanıdır. Yeni siyah noktaların oluşmasını engellerken var olan siyah noktaları da yok eder. Ölü hücrelerin atılmasında da etkilidir, böylece temiz ve pürüzsüz bir cilt sağlar. Tıkanmış gözenekleri temizler, gözenekleri küçültür ve cildin nefes almasını sağlar. Duşta kullanıldığında tüm vücutta sıkılaşma etkisi sağlar.

KULLANIM: Tüm cilt tipleri için uygundur. Çok kuru ve hassas ciltlerde de kullanılabilir. Sık kullanım için uygundur. Cildi tahriş etmez. Sabunu elinizde köpürtün. Bu köpükle yüzünüze masaj yapın. Ardından bol su ile durulayın. Cildinizi iyi bir nemlendirici ile nemlendirin. Saçınızı köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın.

SOĞUK PROSES: The Soap Factory Artizan Seri Kömür Sabunumuz soğuk sıkım yağlarla üretilip elde kesilmektedir. Bu yöntemle sabundaki saf bitkisel yağlar ve doğal gliserin korunmuş olur. İçeriğindeki vitamin ve mineraller korunmuştur. Sabunumuz diğer sabun çeşitleri gibi ciltte kuruma yapmaz.

%100 DOĞAL VE EL YAPIMI: The Soap Factory Artizan Seri Kömür Sabunu %100 el yapımı ve doğaldır. 

ÖZEL TASARIM: Özel tasarımları ile göz dolduran Artizan Sabunlar birbirinden estetik seçenekler sunuyor. Özenli tasarımları sayesinde bu sabunlar kullanılmadıklarında hoş bir dekorasyon etkisi yaratır.

Kömür içeren cilt bakım ürünleri her geçen gün daha popüler hale geliyor. Bunun nedeni, kömür parçacıklarının zararlı maddelere tutunabilmesi ve bu maddeleri yok edebilmesidir. Bu nedenle diş macunundan şampuana kadar birçok temizlik ürününde kömür bulmak mümkündür. Kömür, siyah noktaların baş düşmanıdır. Yeni siyah noktaların oluşmasını engellerken var olan siyah noktaları da yok eder. Ölü hücrelerin atılmasında da etkilidir, böylece temiz ve pürüzsüz bir cilt sağlar. Tıkanmış gözenekleri temizler, gözenekleri küçültür ve cildin nefes almasını sağlar. Duşta kullanıldığında tüm vücutta sıkılaşma etkisi sağlar.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.