Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Artizan Seri Pembe Kil Sabunu 100 g

Ürün Kodu : ARTİZAN.013
82,79 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla Artizan Sabunlar
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Artizan Seri Pembe Kil Sabunu 100 g - Derinlemesine Temizlik Sağlar - Doğal Detoks Etkisi - Daha Temiz Bir Cilt İçin - Özel Tasarım - Soğuk Sıkım Sabun

PEMBE KİL SABUN: Farklı cilt tipleri için farklı özelliklere sahip killer önerilir. Pembe kil, yumuşak yapısı nedeniyle kuru ve hassas ciltler için önerilen kil türüdür. Eser elementler açısından zengin olan pembe kil genellikle maske olarak kullanılsa da bu şekilde kullanılması biraz zordur. Maske yapmak yerine içinde çeşitli faydalı bitkisel yağlar da bulunan bu sabunu kullanarak pembe kilden faydalanmak daha pratik ve etkilidir.

FAYDALARI: Kil sabunları çok fazla mineral içerdiğinden cilt için inanılmaz faydalara sahiptir. Pembe kil, diğer kil türlerinden farklı olarak kuru ve hassas ciltlerde kullanılabilen doğal bir temizleyicidir. Pembe kil, vücutta miktarı çok az olan eser elementler açısından zengindir. Yatıştırıcı ve onarıcı bir etkiye sahiptir. The Soap Factory Pembe Kil Sabunu, yağ bezleri tarafından salgılanan fazla sebumu emer ve cildi fazla yağdan arındırır.

KULLANIM: Tüm cilt tipleri için uygundur. Çok kuru ve hassas ciltlerde de kullanılabilir. Sık kullanım için uygundur. Cildi tahriş etmez. Sabunu elinizde köpürtün. Bu köpükle yüzünüze masaj yapın. Ardından bol su ile durulayın. Cildinizi iyi bir nemlendirici ile nemlendirin. Saçınızı köpürtün ve bol su ile durulayın. İşlemi 2 kez tekrarlayın.

SOĞUK PROSES: The Soap Factory Artizan Seri Pembe Kil Sabunu soğuk sıkım yağlarla üretilip elde kesilmektedir. Bu yöntemle sabundaki saf bitkisel yağlar ve doğal gliserin korunmuş olur. İçeriğindeki vitamin ve mineraller korunmuştur. Sabunumuz diğer sabun çeşitleri gibi ciltte kuruma yapmaz.

%100 DOĞAL VE EL YAPIMI: The Soap Factory Artizan Seri Pembe Kil Sabunu %100 el yapımı ve doğaldır.

ÖZEL TASARIM: Özel tasarımları ile göz dolduran Artizan Sabunlar birbirinden estetik seçenekler sunuyor. Özenli tasarımları sayesinde bu sabunlar kullanılmadıklarında hoş bir dekorasyon etkisi yaratır.

Pembe kil, yumuşak yapısı nedeniyle kuru ve hassas ciltler için önerilen kil türüdür. Eser elementler açısından zengin olan pembe kil genellikle maske olarak kullanılsa da bu şekilde kullanılması biraz zordur. Maske yapmak yerine içinde çeşitli faydalı bitkisel yağlar da bulunan bu sabunu kullanarak pembe kilden faydalanmak daha pratik ve etkilidir. Kil sabunları çok fazla mineral içerdiklerinden cilt için inanılmaz faydalara sahiptir. Pembe kil diğer kil türlerinden farklı olarak kuru ve hassas ciltlerde kullanılabilen doğal bir temizleyicidir. Pembe kil vücutta düşük miktarlarda bulunan eser elementler açısından zengindir. Yatıştırıcı ve onarıcı bir etkiye sahiptir. The Soap Factory Artizan Seri Pembe Kil Sabunu, yağ bezleri tarafından salgılanan fazla sebumu emer ve cildi fazla yağdan arındırır.

Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.