Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Soap Factory Klasik Seri El Yapımı Ardıç Katranı Sabunu 110 g

Ürün Kodu : THESOAP.0083
60,18 TL
Daha Fazla The Soap Factory
Daha Fazla Doğal Sabun
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Soap Factory Klasik Koleksiyon El Yapımı Ardıç Katranı Sabunu 110 g - Veganlara Uygun - Lüks - Çevre Dostu - Doğal - Bütün Cilt Tiplerine Uygun - Geleneksel Kaynatma Yöntemi - Üstün Cilt Bakımı

NEDEN ARDIÇ KATRANI SABUNU: The Soap Factory Ardıç Katranı Sabunu, ardıç ağacından çıkarılan yağın kullanılmasıyla elde edilen bir sabundur. Binlerce yıldan beri, cilt ve saç sağlığının korunmasında kullanılmaktadır. Yüz, el, saç ve vücut temizliğinde kullanılabilir, yetişkinler ve çocuklar için tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir.

ARDIÇ KATRANI SABUNU NASIL KULLANILIR: Saç İçin: Sabunu saçınıza köpürtün. 1-2 dakika bekletin ve ılık su ile durulayın. Gözlerle temasından kaçının. Yüz İçin: Sabunu elinizle köpürtün ve dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın, ardından soğuk suyla durulayın. Gözlerle temasından kaçının. Sabunu kuru ve temiz tutun.

DOĞAL: The Soap Factory Ardıç Katranı Sabunu tamamen doğal içeriklerden üretilmiştir. Üretim sürecinin her adımında, içeriklerimizin doğallığını korumaya özen gösterilmiştir.  Tüm cilt tipleri için uygundur.

ÇEVRE DOSTU: The Soap Factory, üretimin her aşamasında çevreci üretim bilincini benimser. Doğadan gelen sağlığı müşterilerimize ulaştırırken doğaya ve hayvanlara hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

The Soap Factory Ardıç Katranı Sabunu, Türkiye'nin güneyindeki dağlarda yetişen ardıç ağacından elde edilen ardıç katranı yağı kullanılarak yapılır. Yüz, el, saç ve vücut temizliğinde kullanılabilir, yetişkinler ve çocuklar için tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir. The Soap Factory Ardıç Katranı Sabunu gözenekleri sıkılaştırarak gözeneklerin tıkanmasını ve sivilce veya siyah nokta oluşturmasını engeller. The Soap Factory Ardıç Katranı Sabunu tamamen doğal elementlerden yapılmıştır. Üretim sürecinin her adımı, içeriklerimizin doğallığını korumak için özel olarak planlanmıştır.  Tüm cilt tipleri için uygundur.


Uyarılar: Ürünlerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu tedavi etme veya önleme iddiasında değildir ve tıbbi tavsiye yerine geçmeyi amaçlamaz. Bir sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen sağlık uzmanınıza danışın. Gözlerle temasından kaçının.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.