Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Honduras Finca Cerro Azul Çekirdek Kahve 250 gr

Ürün Kodu : THEMILL.0204
240,60 TL
240,60 TL
%0 İndirim
Daha Fazla The Mill
İlişkili Ürünler
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Honduras Finca Cerro Azul Çekirdek Kahve 250 gr - Ustalıkla Kavrulmuş Bütün Kahve Çekirdeği - %100 Arabica - Turunçgil Notalarında Zengin Aroma - Filtre ve Kahve Makineleri İçin Uygun

KAYNAK: Honduras Finca Cerro Azul, Orta Amerika'nın en büyük kahve üreten ülkesi Honduras'tan gelir. Kahvemiz, Arabica çekirdeklerinin ekimi için en iyi iklime sahip olan Cerro Azul çiftliğinde yetiştirilmektedir.

YÜKSEK İRTİFA: Kahvelerimiz yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinden elde edilir. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşlar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Yüksek rakımda yetişmiş bitkilerden elde edilen kahveler bu yüzden daha leziz ve besleyicidir.

TÜKETİM: Filtre ve kahve makineleri için uygundur. French press ile filtre kahve demlemek için: önce kahve çekirdeklerinizi ev tipi bir öğütücü ile öğütün. Daha sonra 1 gram iri çekilmiş filtre kahve için 17 ml su kaynatın. French press'in içerisine kahveyi ve suyu ekleyip 4-6 dakika bekleyin. Demlenmesine izin verin ve sürenin sonunda filtreyi bastırdıktan sonra kahveyi fincanınıza dökün. Afiyet olsun!

LEZZETLİ: İçimi hafif ve yumuşaktır; turunçgil notaları ile ağızda pürüzsüz bir his sağlar.

DAHA TAZE: Kahvenin en taze hali, ilk öğütüldüğü andır. Ev tipi bir öğütücü alır ve kahvenizi içmeden hemen önce öğütürseniz, tadına ve aromasına doyamazsınız.

The Mill Honduras Finca Cerro Azul Çekirdek Kahve, Orta Amerika'nın en büyük kahve üreten ülkesi olan Honduras'tandır. Çekirdek kahvelerimiz, Arabica çekirdeklerinin ekimi için en iyi iklime sahip olan Cerro Azul çiftliğinde yetiştirilmektedir. Kahvelerimiz, yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinin tohumlarından yapılır. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşladığı için bitkinin meyveye verdiği lezzet zamanla artar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. The Mill Honduras Finca Cerro Azul Çekirdek Kahve, hafif ve içimi yumuşaktır; portakal notaları ile ağızda pürüzsüz bir his sağlar.

Honduras Finca Cerro Azul

Honduras Finca Cerro Azul, Orta Amerika’nın en büyük kahve üreticisi ülkesi olan Honduras’ta üretilir. Kahvemiz Arabica çekirdeklerinin yetişmesi için en verimli iklime sahip, Cerro Azul çiftliğinde yetiştirilir.

Hafif ve yumuşak içimi; ağızda bıraktığı kadifemsi his ve portakal notalarıyla ön plana çıkmaktadır.

Orijin Cerro Azul, Honduras
Cinsi Arabica
Notalar Portakal
Kullanım Filtre, Espresso
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.