Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

The Mill Honduras Finca Cerro Azul Öğütülmüş Kahve 250 g - Ustalıkla Öğütülmüş Kahve Çekirdekleri

Ürün Kodu : 2569
222,40 TL
Daha Fazla The Mill
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

The Mill Honduras Finca Cerro Azul Öğütülmüş Kahve 250 g - Ustalıkla Kavrulmuş Kahve Çekirdeklerinden - %100 Arabica - Turunçgil Notalarında Zengin Aroma - Filtre/Kahve Makineleri İçin Uygun

 KAYNAK: Honduras Finca Cerro Azul, Orta Amerika'nın en büyük kahve üreten ülkesi Honduras'tan gelir. Kahvemiz, Arabica çekirdeklerinin ekimi için en iyi iklime sahip olan Cerro Azul çiftliğinde yetiştirilmektedir.

 YÜKSEK İRTİFA: Kahvelerimiz yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinden elde edilir. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşlar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. Yüksek rakımda yetişmiş bitkilerden elde edilen kahveler bu yüzden daha leziz ve besleyicidir.

 TÜKETİM: Filtre ve kahve makineleri için uygundur. Her fincan için French press'in içerisine 1 yemek kaşığı (7 g) öğütülmüş kahveyi ve sıcak suyu ekleyip 4-6 dakika bekleyin. Demlenmesine izin verin ve sürenin sonunda filtreyi bastırdıktan sonra kahveyi fincanınıza dökün. Afiyet olsun!

LEZZETLİ: İçimi hafif ve yumuşaktır; turunçgil notaları ile ağızda pürüzsüz bir his sağlar.

The Mill Honduras Finca Cerro Azul Öğütülmüş Kahve, Orta Amerika'nın en büyük kahve üreten ülkesi olan Honduras'tandır. Çekirdek kahvelerimiz, Arabica çekirdeklerinin ekimi için en iyi iklime sahip olan Cerro Azul çiftliğinde yetiştirilmektedir. Kahvelerimiz, yüksek rakımlarda yetişen kahve bitkilerinin tohumlarından yapılır. Kahve bitkisinde yükseklik arttıkça büyüme hızı yavaşladığı için bitkinin meyveye verdiği lezzet zamanla artar. Bu, kahve ağacına besinleri kahveye ulaştırmak ve en iyi lezzetleri geliştirmek için ek zaman verir. The Mill Honduras Finca Cerro Azul Öğütülmüş Kahve, hafif ve içimi yumuşaktır; portakal notaları ile ağızda pürüzsüz bir his sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.